Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

P.RIA

lalinka56
na tych prsiach to už aj ja vidím :-/ :-/ :-/ a ako si ty chudla ..?! :-O a ake cviky tobíč doma ?:D ... lebo brušaky nie su nič moc nemam pocit že cvičím ani po nich :-/ a na steh na azadok ?

lalinka56

caute baby :D chudnete, chudnete? ja som za mesiac schudla 6 kg a som trochu zaskocena... je to vela za mesiac, neviem ako sa mi to podarilo. chcem vam len povedat aby ste to neprehanali.. a hlavne ziadne debilne diety! dolezite je jest menej, a hlavne pravidelne! najlepsie je kazde 3 hodiny. a vynechavat mastne, prazene, biele pecivo, sladkosti, kolace bla bla. este nedavno som bola zvyknuta na same keksiky, jeden za druhym :/ noo a teraz mi take vobec netreba :) ja mam velmi slabu volu cize to bolo pre mna tazke vobec zacat chudnut.. nyslela som si ze to nevydrzim, ale terza je fakt v pohode. proste jem menej, zdrave :) aale uz som na tych 62 kg na 172 cm. tucna som nebola, ale... brucho, stehna, zadok boky :/ (poznate..) a hlavne cvicte!super su cviky doma, na brucho, stehna atd ale na chudnutie je super beh,tanec, korcule... ja som cvicila vlastne len doma...aa inak...nezabudnite, ze vam pojdu dole aj prsia.. ja som na to nemyslela a... strasne sa mi zmensili :(( som z tohto zufala... vzdy som mala male prsia a teraz ked sa na ne pozrem tak... som na seba nasrata, ze som vobec zacala chudnut.. :(
ale tak... to date.. hlavne jedzte nromalnme! len menej, zdravsie a cvicte ;)))

Peta_a

dobre baby tak ste ma prehlasovali teda :) heh .. dakujem za upresnenie iformacii :) ja idem akurat cvicit trosku :) včera som robila take narocnejsie cviky na bruško pretože ked robim brusaky tak mi to nic nerobi proste nemam pocit ze by som nieco robila :D :D a trosku mam svalovicu tak hadam dako prezijem dnesok :)

akinku

Ahojte tak ako no zacinam sa snazit ale tak zazraky necakam pokial nejdem drzat nieku extra dietu kde musim tam to a hentam to takze sa snazim co to papat skoro kazde 3,5 hod no tak uvidim ci to pomoze xi xi

P.RIA

Baby ako ste na tom ? :-)

Peta_a ovocie je vhodné akurát tak na raňajky a doobeda ... maximálne tak poobede ale večer sa už ovocie jesť nemá :-) a keď neješ po 6 a ideš spať o 23
:00 akurat si tak spomalis metabolizmus a nič viac :-)

User_37597

ovocie je uplne nevyhovujuce na vecer lebo sa nachadza v tabulke v strednom glykemickom indexe co znamena ze primas na vecer vela cukru do tela..aj ked prirodneho ale primas co by si nemala.
neni pravda to s tym jedenim po 6tej.
predstav si teraz je tma okolo tej 9tej ides spat dajme tomu o 23:00 vsak to si bez jedla este 5 hodin.vyhladujes sa pred spanim a bud v noci alebo rano zblajznes celu chladnicku.a presne toto potom robis celi den.nejes kazde 3 hodiny ale kazdych 5 a myslis si ze ako si zatocila s telom :)
neni pravda :D ono s tebou zatoci ;)

Peta_a

práveže sa všade pise ze aby sa uz vecer nejedlo :) mylism tym po siestej dajme tomu a ked tak tak iba dake ovocie alebo nieco take lahke iba :) aa baby co sa neozyvate sa dako ako vamto ide ?:)

P.RIA

Peta_a neide o to že po 6 nič nepapať .. ale 2 hodiny pred spákom ič nepapať .. to že po 6 sa nemá jesť je chyba to ti len spomaľuje metablizmus a to pri diete nie je dobre ... :-) nemá sa jesť dve hodiny pred spaním :-)

simax

odporucam velmi dobry clanok o chudnuti, prvu cast najdete aj na internete: liek.beautywoman.sk

ale dolezita je prave druha cast, ktora uz ale na internete nie je, treba si zohnat ten casopis od niekoho, kto ho ma. ja som to citala u kamaratky ked som bola u nej na navsteve, su tam presne potravinove doplnky, ktore sposobuju obezitu, skratka na co si treba pri kupe davat pozor. ak clovek je tieto konkretne potraviny s tymi konkretnymi doplnkami, tak sa mu vobec nedari chudnut, aj ked cvici a drzi diety. a ked aj schudne, po skonceni diety znova priberie. staci teda davat pozor na to, co kupujete a problem je vyrieseny. naozaj velmi dobry a poucny clanok, ale hlavne ta druha cast, lebo v tej prvej tie konkretne udaje nie su.