Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem

Príspevok v téme: Baby, ktoré to už sto-krát vzdali a idú znovu od znova sem
bubu123

Mám iba 15, neprepínajte to, čítajte ďalej :) Myslím, že na veku nezáleží, dievča/ žena nie je so svojou postavou nikdy spokojná.
Ja som nikdy nechcela žiadne diety, mám naštudovaných celkom dosť článkov, ale nikdy to nevydržím, tak týždeň a potom si raz niečo poobede dám a už neprestanem a potom zas o niaky mesiac začnem... :/

Nemám zlú postavu, len by som chcela s brucha a zo stehien dať ešte niečo dole :)
Chcela by som aby sa aspoň jeden ku mne pridal, aby sme sa navzájom podporovali a tak vlastne kontrolovali :!)

P.RIA

bubu:123 Optimizmus to jo len dom zvedavá dokedy mi to vlastne vydrží lebo sama sa prekonávam a sama som si nemyslela že to zvládnem .. som zvedavá či dodržím celých 90 dni kedže mám zatial len 7 za sebou ...

Peta_a dobre že si ju nedodžala celu aj tak by po nej prišiel len jojo efekt :-)

Tak baby teším sa že sme na to spolu :D

bubu123

Peta_a: super, vitaj :) diety su blbost, kila sa ti vratia a este viac si pokasles metabolizmus :) obcas pizza na obed nezaskodi :) a ako sa prinutis chodit behat?

silviklh: lepsie neskoro, nez nikdy :)

akinku

Silvi preco ty si kedy zacala?
Ja musim po porode mam kilecka na vyse no ako citam tak ja budem ako vasa nett mamina dievcence no tak snat si neurobim hanbu ze vy vydrzite a ja nic tak ZAJTRA idem peso

P.RIA

akinku : NO ja mám teraz 90 dnovu dietu a ty mi ako tak vyhovuje. POdstatné je že pri nej nehladujem . Pretože viem že najvohdnejšie by bolo len zdravo sa stravovať bež žiadnych diet ale to nestiham koly škole ... Už dotoho zapojím len pohyb a všetko bude odbre ... tak baby držím vám prsty nech nám to vyjde !! :-)

bubu123

akinku: ano, ideme od zajtra :) teda ja uz idem dnes :D lebo je pravda, ze je tam cukor, ale je to urcite lepsie nez niake sladkosti, nie som odbornicka, ale myslim, ze ziadna pohroma to urcite nebude :)
a s tym pohybom ti prajem vela stastia :)

P.RIA: obdivujem tvoje odhodlanie, pevnú vôlu, optimizmus,... myslim, ze coskoro mozes cakat vysledky, u teba to vyzera slubne :)

Peta_a

ahojte baby ja by som sa tiez chcela k vam pridat :) ja som skusala tu 13 dnovu dietu ale je to nic moc a je to hroza pretože ja už len z toho dovodu somto nemohla lebo nemam rada mlieko a ked som to pisala ma napinalo .. ale tak anto som sa uz vykaslala.Ja sa snazim jest pravidelne aj ked hlavne cez vikenddy mi to nevychadza :D hlavne preto že s frajom (priatelom) chodime na pizzu dost casto a to je moj najvacsi problem :D pretoze cely tyzden chodim behat aj všetko si davam pozor aby som vecer nejedla vela a bum pride piatok a o osmej vecer pizza :D ja viem ze je to vo mne chyba ale od ZAJTRA by som zacala s vami ak suhlasite :) mam 16 :) takze sme v podobnej vekovej kategorii ako som ciitala :D

akinku

Nie nie ja nechcem dietovat ja by som to nemohla ved mam slabu volu dodrzat ze nejest vecer a nie ze este aby som musela presne co mi niekto nadyktuje ja musim to naco mam chut no teraz sa budem krotit samozrejme len tie zdrave potravinky zacnem papkat Baby nie na facebook nie ja mam totiz v praci zablokovany som rada ze aspon toto mi funguje snat mi aj toto nezablokuju xi xi