Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GOT2B powderful

batavya

ja si nasypem trosku na prsty, dam do vlasov pri korienky a nasuchorim, takto postupujem asi kazde 3cm.. potom este raz vsetko nasuchorim a je to.. skus pozriet tie videa

Sara.poni

Prášok môžeš nasypat aj na vlasy kde chceš objem nasuchorit prášok zmyzne je to asi nejaká jemná pena alebo niečo take mám dlhé a je to fajn a viedla som dosť videi skús si pozrieť

batavya

v tescu je teraz akcia, 4,05€
je to dobre, je to prasok, nieje vobec vidiet, nasypes na prsty a nasuchoris
samozrejme ze to nieje ako na obrazku ale aspon uz nemusim tupirovat
Ten prasok zdrsni vlasy takze su trosku nafuknutejsie

BBella

sara.poni, zaujimave, vobec si neviem predstavit ako nejaky prasok doda objem. ten akoze prasok sa strati???ne ze zo mna bude snezit:D da sa to "aplikovat"len na istu cast hlavy???nechcem dodat objem vsetkym vlasom na hlave, len tak trosku na temene hlavy...a kolko to stoji??

xdanielax

ja som to videla minule v dm-ke a nekupila som, lebo som bola zvedava na niekoho ake s tym ma skusenosti :)) ja mam ale take skor kratsie vlasy tak neviem, ale asi to kupim nech vidim ten zazrak :D

tin.nka

ja sa to chystam kupiť, len som to ešte nikde nevidela
tiež som to zaregistrovala v časopise, kde to ospevovala Simona Krainova :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GOT2B powderful - Fórum - ZDRAVIE.sk