Počitač s menšim rozmerom

sweater

apple robi masiny ktore ani nemaju tu skrinu, su to akokeby len ´´ LCD monitor´´ + miska a klaveska, mozno by si sa v tom prave ty nasla :)

AdamKrt

Pocitace oznacovane ako HTPC byvaju male, sikovne pocitace. Sluziace vacsinou na kancelarsku robotu, ci multimedia.

Treba si uzrejmit, co chce clovek s pocitacom robit a potom si moze vybrat pocitac kludne o velkosti zasuvky...

Pri maticnych doskach su mensie MicroATX dosky a k tomu male MicroATX skrinky, pripadne este malinke ITX dosky/skrinky.
--------------
Alebo neni problem riesit si velkost PC tak, ze sa kupi notebook, zapoji sa cez HDMI na monitor a pomocou USB sa pripoji na USB HUB v ktorom bude klavesnica, mys. Pripadne to vsetko, vratane monitora sa da napojit na jednu aktivnu redukciu a pomocou jedneho USB kabla pripojit. Clovek ma tak k dispozicii notebook, ale moze robit na externej klavesnici s externou mysou, vyuzivat velky monitor a pracovat pohodlne ako s PC. A ked niekde ide, vypojit a zobrat..
.

lost

no malo by to mat rovnaky vykon, ak tam nechces nejaku mega graficku kartu, alebo vela HDD a tak :)

jedine coho sa obavam je, ze mozno to bude o par eur drahsie (no nie viac ako 10% asi)

avsak funkcne budu na 100% rovnake - budes tam mat ten isty windows, ak tam mas teraz, bude to vediet robit vsetko to iste..

len sa tam nebude dat dat velka karta (zvukova, graficka, hdd) avsak to nevadi.. bezny PC to asi aj tak nepotrebuje..

Este Adamkrt o tom bude mozno vediet viac :)

ja som napr zobral odtialto moj PC:
www.tichepc.sk
tam ale vedia poskladat aj na zelanie, len im povies na co to chces.

ak chces pozriet ake existuju, napr tu su PC skrine:
www.tichepc.sk
ale je v tom chaos, lebo ma to vela kategorii.

Toto je len TELO (skrinka) a do toho idu potom tie vnutornsti :))

Alebo este tu sa daju prezriet ake skrinky existuju:
www.alza.sk

Mia.

Lost
Ano presne toto myslim lebo všade v obchodoch maju iba tie dlhe. A mysliš že funkciu budu mať aj tieto male taku istu ako klasicky dlhy? Ide iba o esticku zaležitosť nie? Ja to chcem použivať normalne ako počitač len nech to nie je take dlhe a ťažke