Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitida (good-bye cellulite)

Príspevok v téme: Celulitida (good-bye cellulite)
Janka222

ahojte,ide uz leto a ja niesom spokojna so svojou postavou :-( ....... asi som to zacala riesit dost pozde,ale tak snad sa to aspon kusok bude dat napravit.....mam na stehnach (zozadu) kusok celulitidu...akoze,neni to az take hrozne,ale bola by som rada,ak by sa daco stym dalo urobit....okrem sportovania,je nieco ine? ma niekto skusenosti s NIVEA GOOD BYE CELLULITE10?? dakujem za rady

StanleyH

jankaaaaa, nemas pravdu, nevies o com je tuk a co su tukove bunky. Tieto metody pomahaju. Musis najprv pochopit fyziologicke pochody v organizme a nie citat rozne nezmyselne komercne clanky. Cvicenie nepomoze lebo cel. je tuk na tuku

Theshadows

presne ako mo j predošlý príspevok, je to nafuknutá téma aj pred rokmi ju vždy ženy mali a nezaoberali sa stým.

Ja si osobne myslím že celuditída je prirodzená súčast ženskej stavby tela aby tukom vedela chránit svoj plod ak raz otehotnie tak je stavaná ženská stavba tela.

čo možeš urobit? že budeš posilnovat a v nutorné svaly ti narastu vnutorný tuk možeš znižit ,ale ak prestaneš s posilnovanim sa ti podla mna celuditida opat vráti,

Celuditida je sučast ženskej stavby tela je prirodzená.

lenca45

Keby len modelky, ale aj sportovkyne. Je to o tom, ze sa nam nerovnomerne usadza tuk. Kedysi ju zeny mali a neriesili, lebo sa o tom tolko nepisalo. Dnes je to nafuknuta tema, ktora trapi miliony zien a masiruje muzom mozgy - ze aha, ta ma aku celulitidu. Samozrejme, taky 3. stupen uz je aj znamkou toho, ze zena skutocne nezije zdravo...

jankaaaaaaaaa

ziadne zabaly ani bankovanie nepomaha! su to hluposti. ani kremy! treba cvicit cicit cvicit a zdravo sa stravovat a pit vela vody, vela zeleniny.

StanleyH

celulitida je tuk na tuku, ktory sa da zbavit len mechanicky, bud masazami alebo bankovanim a nasledne aplikovat zabaly na odplavenie rozrusenych tukovych buniek. Ziadne kremy nefunguju

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celulitida (good-bye cellulite) - Fórum - ZDRAVIE.sk