Jednoduché chudnutie - dá sa to!

Príspevok v téme: Jednoduché chudnutie - dá sa to!
simax

odporucam velmi dobry clanok o chudnuti, prvu cast najdete aj na internete: liek.beautywoman.sk
ale dolezita je prave druha cast, ktora uz ale na internete nie je, treba si zohnat ten casopis od niekoho, kto ho ma. ja som to citala u kamaratky ked som bola u nej na navsteve, su tam presne potravinove doplnky, ktore sposobuju obezitu, skratka na co si treba pri kupe davat pozor. ak clovek je tieto konkretne potraviny s tymi konkretnymi doplnkami, tak sa mu vobec nedari chudnut, aj ked cvici a drzi diety. a ked aj schudne, po skonceni diety znova priberie. staci teda davat pozor na to, co kupujete a problem je vyrieseny. naozaj velmi dobry a poucny clanok, ale hlavne ta druha cast, lebo v tej prvej tie konkretne udaje nie su.
tuto info som vhodila aj na ine temy o chudnuti, lebo si myslim, ze to moze mnohym pomoct, hlavne tym, ktori s tym stale zapasia a nedari sa im vahu udrzat, alebo ich prepadava chorobna zravost. aby vedeli, z coho to vlastne je.

xxxxxxxxxxxx

simax mohol by si mi prosim ta ten clanok preposlat na moj mail?
piestanskaadelka@gmail.com

dakujem ti veľmi pekne...)

simax

v tomto prvom clanku, ktory si otvorite na internete, dokopy nic o tom chudnuti nie je. a tu druhu cast neviem preco na internet nedali. ale ja som teraz napisala rovno na stranku, ktora je uvedena pod clankom a na nej som nasla mailovu adresu: alternamedica@gmail..com (bodka je tam len jedna, ale som tam dala dve, aby to nevyhodili automaticky) a poprosila som ich, ci by mi nemohli tu druhu cast poslat na moj mail a prave som to dostala. asi to aj oni posielaju automaticky. skuste tam napisat, su tam dobre informacie. v pohode vam to poslu a nemusite nikam chodit a ani ziadny ich odtucnovaci program absolvovat. je to zadarmo.