Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Udržať si vahu

Príspevok v téme: Udržať si vahu
tutku

Už som schudla konečne tak, ako som vždy chcela a chcem si túto váhu aj udržat ale zacat už aj normálne jesť. ako mám navyšovať stravu? moj jedalniček pri chudnuti bol asi takýto

R: jogurt a ovocie
O: napr odtučneny tvaroh so zeleninovým šalatom
V: zeleninový šalát alebo dve vajíčka na tvrdo s mrkvou
popri tom som vypila denne asi 2,5litra vody a pila som kavu s nizkot. mliekom bez cukru

elsa5.5

tutku,ja som s váhou spokojná raňajkujem,obedujem teplé jedlo na večeru mám zasa teplé jedlo medzi ešte niečo zjem ovocie zelenina každý deň nepriberiem ak tak to bude naozaj veľmi málo možno to záleží aj od pohybu tiež chodím do plavárne to je všetko,dietu som nikdy nedržala

vejva

JOJO to isti ved ked zacnes jest napr.
R-pecivo s niecim
O-teplu polievku a druhe jedlo ako sa patri
V-tiez nieco ale nie ze jablko nieco viac tak potom budes mat konecnu kilecka pojdu naspat

Strasne si malo jedla juj az moc malo ved to keby ze nechces naspat kila by si uz musela sa asi stravovat takto vacne.
A to som ti nepisala napriklad si dat aj taku slaninku sladkosti a tak dalej ako normalny clovek kt.nedrzi cely zivot dietu sa stravuje normalne co sa doma varieva:Segedinsky gulas,francuzske zemiaky,masko na smotane.....xi xi xi juj toho je strasne vela ale tak drzim palce pa

tutku

Lenže mne nevadí že takto jem mne to uplne staci ale už nechcem schudnut len si tuto vahu udržat.
Nevadi ked to bude aj dlho trvat ten prechod na inu stravu,len potrebujem daku radu nech nenastane jojo efekt

Sisi135

Po takejto diéte bacha na jojo efekt. Lepšie by bolo ak by si schudla normálne. Takto ak prejdeš na normálnu i keď zdravú stravu v správnom množstve tak príde jojo efekt, holt keď sa niekto pustí do chudnutia bez toho aby o tom dačo aj vedel...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Udržať si vahu - Fórum - ZDRAVIE.sk