Preco su chlapi posadnuti sexom?

Príspevok v téme: Preco su chlapi posadnuti sexom?
jolika

S mojim byvalym sme ostali dobri kamarati...Je to uz 3/4 roka co sme sa rozisli...Minule sme sa stretli po asi 4 mesiacoch boli sme von, potom ma prehovoril, aby sme isli k nemu, ze sa chce najest a tak...Kedze je normalne ist ku kamoske, tak a on je kamos, tak som isla...A slubil, mi ze nic robit nebude, ze ziaden sex..Ale len som si u neho sadla a zacal ma bozkavat a tak, a samozrejme, ze bol sex, aj ked som nic take nemala v plane...Potom sme isli zase von. Ked s nim pisem, hocikedy mi pise ze by ma pomiloval a tak...Mne je uz z toho zle...Som mu uz milion krat vravela, ze nemam zaujem....Inak je v pohode, vsetko si vravime, je mi aj oporou, proste inak sa sprava ako velmi dobra kamaratka, ale ked sme spolu, hned mysli len na jedno...Ja uz neviem, ci niekedy konecne dostane rozum...Kedze teraz na tom stretku po 3 mesiacoch bol ten sex, zase sa s nim dlho nemam v plane stretnut... Je mi ozaj neprijemne, ked musim byvalemu vraviet, aby sa o nic nepokusal a pod. a aj tak mi to je prd platne. Ja vazne nechapem, preco nemoze byt medzi zenou a muzom iba normalne kamaratsvo...Je podla vas mozne, ze dostane rozum a zacne byt normalny?A opakujem, rozhodne so mnou neostal kamarat kvoli sexu...Sme od seba cez 100km, a od rozchodu sa stretavame minimalne. Mne toto kamarastvo vyhovuje, ale chcela by som, aby sme sa stretli normalne, pokecali a tak, nic ine....

sabynka

EXCELL
To nemusí byť vždy len o nenávisti. Takých ľudí nechápem ani ja. V mojom prípade to bolo preto, že ja som bola tá, ktorá dostala kopačky a mala som ho príliš rada na to, aby som ho mala stále na očiach a pritom vedela, že už nie som súčasť jeho života.....Možno to bola chyba vzdať sa ho úplne, stále mi chýba, ale viem, že tie stretnutia po rozchode mi doslova trhali srdce...nemohla som...

ta3

Excell, nechapes to? Je to casty jav preto, ze nie vsetci partneri maju rozumovu a citovu inteligenciu Vasho (Tvojho a Tvojej byvalej) rangu, s niektorymi primitivmi sa neda zit a ked sa s nimi rozvedies, to je uplny koniec, nenavidia Ta do konca svojho zivota, co je bohuzial aj moj pripad

lost

sabynka

existuje, napr ak by som mal kamaratku ktora uz ma pratnera (alebo aj nema) ale proste ma nepritahuje, no mame spolocne zaujmy (napr sport)...

uplne jednoduche.. :)

Excell

sabynka, neviem ako by bolo potom ale určite by sme boli v kontakte, niečo sme spolu prežili a to sa nedá len tak zahodiť za hlavu, sme dobrí kamaráti teraz a dúfam že to tak aj zostane. Ja nechápem ľudí, ktorí keď sa rozídu tak sa nenávidia.

sabynka

EXCELL
A myslíš, že keby ste obaja mali partnerov, bolo by medzi vami možné také kamarátstvo ako teraz?
(teda, nemusíš odpovedať, len ma to zaujíma vo všeobecnosti....lebo môj bývalý sa chcel po rozchode "kamarátsky" stretávať, ale ja som to zatrhla....teda 1x alebo 2x som to skúsila, ale viac som nemohla...potom som to aj ľutovala, ale nakoniec to bolo lepšie, rýchlejšie som zabudla)

sabynka

Trochu od témy: k priateľstvu medzi mužom a ženou.
Myslím, že také čisté kamarátstvo medzi mužom a ženou neexistuje. Vždy, podľa mňa, jedna strana čaká viac, chce viac, ale možno to nikdy nevysloví, keď vidí, cíti, že tá druhá strana to berie len ako kamarátstvo. Nevysloví to zo strachu, že by prišiel aj o to kamarátstvo.
Iná vec je kamarátstvo medzi bývalými milencami. Také kamarátstvo môže existovať, lebo tá príťažlivosť tam už raz bola a už sa "vybila", čiže potom môžu fungovať medzi hocakého napätia medzi sebou...ALE len do okamihu, kým si niekto z nich nenájde nového partnera... To je môj názor :-)

EXCELL
Mám to chápať tak, že ty máš terajšiu partnerku, tvoja bývala má terajšieho partnera a vy dvaja si chodíte na výlety a vaším partnerom to nevadí?

ta3

ano, vela ludi tvrdi, ze ciste kamaratstvo medzi muzom a zenou neexistuje, ale ja som potom vynimkou, pretoze ja som mala minimalne troch kamaratov, s ktorymi som mohla byt osamote hocikde a hociako dlho, nikdy nedoslo ani len ku slovnej zmienke, nieto este k obchytavaniu, myslim, ze by sme boli mohli kludne spat sami v jednej miestnosti a ku nicomu by nebolo doslo a to asi z jednoducheho dovodu, ze dotycni muzi vedeli celkom isto, ze ja ich beriem vylozene ako kamaratov a o sex s nimi nemam v zaujme priatelstva najmensi zaujem, ako kamarati ma poznali velmi dobre a poznali aj moje zasady co sa sexu tyka a respektovali to, preto medzi nami nikdy k nicomu nedoslo, inak niektore moje kamaratky mi neverili, ze ja sa s nimi stretavam v mojom byte len tak, aby sme pokecali a popocuvali hudbu a ze k nicomu nikdy nedoslo, boli to tie, ktore by asi cisteho kamaratstva medzi muzom a zenou schopne neboli

a co sa tyka cisteho kamaratstva medzi byvalymi milencami, netvrdim, ze neexistuje, ale myslim si, ze cosi take je fakt vynimkou a to preto, ze ten sex uz medzi nimi bol, to znamena sexualna pritazlivost tam bola, ktorej sa velmi tazko odolava, chce to stret dvoch silnych osobnosti, aby po rozchode boli iba priatelmi