nakup fejkov cez net

Príspevok v téme: nakup fejkov cez net
kikisenka

zdravím, chcela by som sa spytat vsetkych babeniek ci nahodou nemaju skusenost, internet je zaplneny samymi kabelkami vuitton, dolce teniskami vuitton, adidasami fejkovymi , a ja som si cez ioffer objednala kabelku gucci... a zadrzali mi ju na colnici v bratislave, pritom kopec báb taku istu predava tu istu cez net tu na sk a maju ju odtial odkial ja, nevedel by mi niekto pomoct ako sa vyhnut colnici ? budem za kazdu radu RADA. :)

xyzz

Oni neriešia či je to fake alebo nie, ide o to ak si to posielaš z USA a tovar mal hodnotu väčšiu ako 22€ tak musíš zaplatiť clo... teda neviem ako to presne chodí a v akej situácii si ty, či s nimi komunikuješ alebo čo, ale len preto, že je to fake ti ju nedať nemôžu... niekedy to na colnici zastane aj mesiac, skús si o tom niečo vyzistiť

kikisenka

Nie preto ze chcu clo, ale preto ze je to napodobenina, ........ a pritom barsjake baby take iste predavaju na nete tu na sk, to ma zaujíma ze akoto ze sa vyhnu tej colnici........

kikisenka

no praveze mi ju nedali a ani mi ju nedaju takze 40 evri v prdeli a nejaka kočka s colnice sa bude promenadovat , s mojou taskou po blave..... áách .... myslís ze by som si to mohla dat poslat ako darcek ?

lost

A vydali ti ju?

Mne ked kamos z USA na moje narodky posiela DARCEK, tak mi to nejako zahadne nezvyknu zadrziavat.. ;)

Ale ked si objednam zopar triciek rovnakej hodnoty, uz chcu peniaze ako .....