Ako pribrať do týždňa

Príspevok v téme: Ako pribrať do týždňa
matthy

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

Nerto

To co je za hlúpost ze za dva tyzdne.a ked to bude za tri alebo za styry ? Alebo budes rad ak vôbec? Methadione,testosterone,decaduraboline .

Sisa155

Píšem už asi trochu neskoro ale možnl sa tu niekto objaví.. mám pomaly 15 rokov a som vysoká.. najhoršia kombinácia je s tym že som štíhla.. ked som si to uvedomila nestačilo mi len jesť ale aj cviciť.. zaplatit si trenera do posilky povedat mu/jej ze chces pribrat a on ti povie ako na to.. hlavné boli pre mna v cvicení váhy.. tym rastie svalstvo no a samozrejne proteín-najlepsi na priberanie je značky WEIDER.. cvicim od decembra 2017 a dost super som pribrala :)

Mima12

Ahojte, mam skoro 13 rokov a takmer 31 kg, mala som poruchu prijmu potravy a uz ju nemam a strasne chcem pribrat a nejde mi to. Jem aj o dost viacej aj sacharidy aj bielkoviny aj tuky...Prosim pomozte...

Nkk

Ahojte mam 13 rokov a važim 26 kil... každy sa mi zato smeje..stale jem ale nič nepriberiem.. rodičia hovorili že je to v genoch..ale pre mna je to divne mať 13 rokov a mať 26 kil?!.. prosim poraďte mi ako mam pribrať :(

Majdanova

Ved same bielkoviny, sladkosti. Och keby som si to mohla ja povedat ze chcem za tyzden tolko pribrat. Hned by som vedela ako