Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psík sa stále olizuje

Príspevok v téme: psík sa stále olizuje
nika777777

Ahojte, chcem sa spýtať, či nemáte niekto skúsenosť s tým, mám v byte psíka, má už štyri roky a posledné tri noci sa zobudím ako sa olizuje, keď pozriem čo robí, tak zistím, že neolizuje len seba, ale aj svoj pelech, keď vyskočí na posteľ, tak olizuje podušky, keď je na zemi aj koberec, keď ho začnem hladať i mňa. Chcem sa spýtať, či to robí len z nudy že sa mu nechce spať, alebo či v tom môže niečo byť. Určite, ak sa to zopakuje pár krát, tak sa spýtam na to veterinára, či mu nechýbajú nejaké vitamíny alebo či ho nemôže niečo bolieť. Celého som ho prezrela, lebo naposledy sa tak olizoval asi pred dvomi týždňami, keď mu odpadol klieštar dosť nacucaný, ale teraz som mu žiadneho nenašla, srsť aj kožu má čistú. A cez deň sme vonku a vtedy sa len čistí ak si cvrkne. Ak ste sa s tým niekto stretli, dajte mi vedieť pls. ďakujem vopred

nika7777777

no uvidím ako bude dnes, zajtra a potom určite s ním zájdem k lekárovi, živý je, všetko v pohode, len pre niečo to asi bude. A je pravda, že mi olizoval dlaň, tak s ním určite pôjdem ak sa to nezmení.

alussska

Najistejšie bude opýtať sa veterinára. Počula som, že ak Ti psík často olizuje dlaň, dáva tým najavo, že ho niečo bolí. Zájdi s ním teda k nejakému dobrému MVDr. a budeš pokojnejšia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psík sa stále olizuje - Fórum - ZDRAVIE.sk