Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychla Dietka

Príspevok v téme: Rychla Dietka
casey

Caaaaute baby :)mam presne tyzden, som sa spamatala, co ? na zhodenie 3 kg a viac . No nie, nie je to tak ako si myslite, zijem celkom zdravo a za posledny rok som zhodila spravnou stravou a cvicenim 10 kg :) no teraz mi prasi pod ritulou... Kto ide do toho so mnou? mame tyzden a dole co najviac kg, Kto zhodi najviac a ako? piste piste, radte,tip-te :) ako kedy a co robit ? :) dIkes :)ooh and btw, mam 20, 176cm a 78 kg (a netesim sa z toho)

svihadielko

bab zacnine skakat cez svihadlo...a to yslim vazne...dva tyzdne skacem kazdy den 10 minut, stravu som neobmadzila, papam aj sladke, mala som aj pizzu, a schudla som!! neviem kolko na vahe ale nohavice su mi teda volnejsie :)

ShaulaThalit

fyzicky je možné za istých podmienok schudnúť aj 1/3 svojej váhy. Ale skončíš na ARE ako jeden horolezec, kt. za cca týždeň stratil okolo dvadsať kilogramov ;-)

geekygirl7

Monika_babika: A to mas tie saty este z detskeho oddelenia? 164 a 49 kil? A este 4-5 dole. No ak sa ti to podari, urcite budes pritahovat pohlady. Ale obdivne nebudu.

Monika_babika

Ja sa musim este 4-5 kg schudnut mam na to 22 dni idem na party na lod a musim pasovat do siat perfektne aj ked mi kazdy hovori ze som chora s chudnutia mam 164 cm 49 kg ale ja cem este viac dajake radi na schudnutie ?ß

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychla Dietka - Fórum - ZDRAVIE.sk