Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrbát

Príspevok v téme: chrbát
mue

Dobrý deň! Chcela by som len nejakú radu ohľadom bolesti chrbáta. Som mladá a nejak som sa zle vyspala a mám strašné bolesti, nemôžem ani otočiť krkom a keď ležím na chrbte a mám zdvihnúť hlavu, konec. Trvá to už tretí deň. Dedo sa to snažil rozmasírovať, mala som to aj v teple, ale nič, žiadna zmena. Neviem či mám zájsť za lekárom, alebo na masáž, alebo máte nejaké domáce rady. Natierať, držať v teple, obklady, strečing, cvičenie, joga... Neviem čo môžem a čo nie. Aj by som sa skúsila nejak ponaťahovať, ale bojím sa, že to zhorším. A chcela by som ísť večer behať, myslíte, že môžem? Naozaj sa mi to ešte nestalo, tak neviem čo robiť. Ďakujem za každú odpoveď.

jankaaaaaaaa

ziadne medene satky anni nic podone este nikdy nikomu nepomohlo- je to oblbovanie ludi za ktore zinkasuju velk peniaze

analgetikum5

pomáha táto medená šatka niekomu, kto má zistenú vrodenú chybu chrbtice, poprípade ju ma krivú, a ešte má aj nejaké drobné výrostky?

bibisa

ak mas nieco pricviknute treba to rozvicit.a skoci to naspat..viem aka to je bolest a na chrbat by som ti poradila cvik ked lezis na bruchu.zdvihni si mierne nohy hore ruky vystri pred seba a zdvihnu a natahuj sa stylom-prava ruka do predu lava noha dozadu sucasne.tym si natahujes chrbat a mohlo by to pomoct.
co sa tyka krku su cviky ako napr-sadni si alebo psotav sa a ruky tahaj dole a hlavu maj rovno len sa ju snaz s krkom dat vyssie.
potom klasika do lava prava hore dole a este ruky si prekriz v prstoch a a poloz si raz tam kde mas srdce a raz na druhu stranu s tym ze tiez aj hlavu budes davat opacnym smerom(krizom dozadu.)
no dufam ze si ma pochopila lebo som to strasne napisala :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chrbát - Fórum - ZDRAVIE.sk