Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypln zubneho korena

nikuska3

Mozes mat cokolvek aj ked mas hygienu super moze to byt dedicne alebo mozes mat paradentozu zacinajucu pri castom a zlom umyvani mozes mat poskodenu sklovinu zato su zuby citlive mozes mat zubny kamen ale ak sa ti zda ze sa ti zub rozpada but je tam zubny kamen alebo je to co ma aj manzel alergiu na plombu ale ja niesom zubarka ani sa do toho nevyznam zato je dobre si najst super zubara a najlepsie zubara kt.ma v ambulancii vsetko co potrebuje cize super vybavenu nie ako niekt.100 rokov za opicami a potom to tak vyzera co sa naucili v skole to praktizuju cely svoj zivot a nic nove sa uz neucia ved veda ide dalej nie napreduje

katulka3

ja zuvacky nezuvam...a ani nechapem preco mam problemy so zubami,pretoze mam taku ustnu hygienu ako ma maloktory clovek...ale ok,beriem...bohuzial,mam problemi...co uz...a mna zacal boliet ten zub na dotyk tak preto som zasla za zubarom a on mi tu plombu vybrusil...no a teraz cakam na novu,no madzitym sa mi ten zub zacina nejak rozpadavat...

nikuska3

Neveim ti poradit takto neviem ako to mate v domacnosti s financiami aj ked kazda korunka sa zide samozrejme len ked ti uz raz vypadla alebo co sa ti to stalo ze ti ju treba menit tak potom neviem ci je az taky dobry lekar ale neviem nepoznam je pravda ze aj ty si mohla byt navine napr.zuvacka a tak to bol len priklad moj manzel napr.nemoze mat biele plomby je malo kto na ne alergicky a moj manzel je proste mu zub sa uplne rozpadne na prach akonahle ma bielu plombu vravim este ze ma mamu zubarku.No zalezi naozaj len na tebe tak ked zadarmo tak skus a ked bude zase problem tak uz kasli na neho a chod k inemu.

katulka3

tak poznam jedneho super zubara.ale on uz je na dochodku a iba vypomaha :D tak neviem ci este berie pacientov...ale bratovi robil zuby a nema ziadne problemy...noo a ja mam mat tu plombu zadarmo lebo to je ta co som bola robit pred rokom a pol,cize bola este v zarucnej lehote a "reklamaciu" mi uznal...tak nwm ci urobit este unho alebo u druheho zubara...

nikuska3

Ak si uz zaplatila ale inak ak by som nebola spokojna tak by som uz isla k inemu so zubami nieje sranda radsej si doplatit ako potom lutovat mam svokru zubarku staci ked ti nieco nekvalitne spravi a uz mas v podstate po zube len musis najst fakt super zubara popytaj sa znamich ci nevedia niekoho odporucit a tak.

nikuska3

To ako ze ti nechce dat kartu ved naneho zhukni co si mysli mas pravo si zmenit doktora ked niesi spokojna ja by mu dala hnet mne sa to stalo s gynekologom ze mi nechcel dat kartu tak som isla za druhym ze mam problem ale ze mi nechce dat kartu tak mu napisal ten novy doktor ze taktvany LIBES BRIEF neboj nic ani nevykukol z dveri sestricka mi dala kartu a dovi dopo len si skus skor najst noveho lekara a ten but napise tvoje prijatie nove a potom to len ukazes staremu lekarovi

katulka3

ked ja mam take nervy z toho zubara....pred rokom a pol mi robil prvu plmbu a odvtedy mam problemy so zubami...a ani kartu mi nechce dat aby som isla k inemu :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypln zubneho korena - Fórum - ZDRAVIE.sk