Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
Tyshka

Ahojte...mám taký problém že sme boli spolu s priatelom ked som mala plodne dní a ne len raz davat si pozor sme nedali berem antikoncpciu..no to uz su tri tyzdne za dvadní mi maju dojst krámy no ale jemi casto zle furt by som spala mam take bolesti v pod brusku trocha jak keby som aj krvacala ale je to len taky vytok hustejsi, nikdy v zivote mi nekrvacalo z nosa no teraz ano :-/ furt by som jedla a spala.ráno mi casto dojde aj zle alebo pocas dna mam chut sa vyvracat. tehotensky test som si kupila ale cakam na zajtrajsok co tie kramy dojdu ked nie ani po troch dnoch idem si spravit test ale bojim sa.Vedeli by ste mi poradit ale ze jaky test je ten skorej povedane 100%?
Dakujem

bella12

Alexandra, ak už došlo k oplodneniu, Escapelle vyvolá potrat v ranom štádiu. Tabletka "po" má teoreticky zabrániť počatiu, väčšinou však v skutočnosti ide o zabránenie uhniezdenia už oplodneného vajíčka a jeho vypudenie z tela von. Escapelle môže zabrániť ovulácii, keď sa podá v predovulačnom období, inak má skorý abortívny účinok.

jankaaaaaaaaa

predavaju v ich v lekarni bez receptu a uzit ich mozes pokial viem do 72 hodin od pohl. styku .. stoja okolo 27e

alexandra345

ahojte čitala som že existuje tabletka po a da sa užit až do 120 hodin ... nevjete či to musi gynekolog predpísat alebo len tak kupit v lekarni ?? prosiim je to surne

alexandra345

ahojte čitala som že existuje tabletka po a da sa užit až do 120 hodin ... nevjete či to musi gynekolog predpísat alebo len tak kupit v lekarni ?? prosiim je to surne

brontanaska

u niekoho trva ovulacia par hodin, mozno si ju nezachytila. ja som si ich robila aby som zistila ci sa mi robia cysty alebo nie. ale aj slaba ciarka niekedy znamenala, ze nie je ovulacia. podla lekara ked je ovulacia, tak druha kolajnicka by mala byt velmi silna a vyrazna... ked su negativne, je mozne , ze su chybne. ale je pravda, ze su nespolahlive :) ako ktore no

Deee

Kocky ovulacne testy nemusia zachytiť ovulaciu...ja som ich používala ked som chcela otehotniet, vždy bol test negatívny a tak som ani nechcela veriť, že som tehotná, ked mi to lekár hovoril...šla som na kontrolu, že nemám ovulaciu a on, že som tehotná...

brontanaska

ja mam doma este 4 ovulacne tak skusim.ale podla mna HAK ucinkuje u mna urcite. zjedla som dnes 4 tabletku a som nervozna jak :/ beriem to ako priznak, ze funguje :D

jaankaaaaaaa

vyskusaj, ja som nad tym tiez rozmyslala, ze si nakupim testy a budem jeden mesiac sledovat ci mam niekedy ovulaciu ked uzivam hak, ale radsej investujem do niecoho ineho a budem verit hak :D