Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotná?

Príspevok v téme: Tehotná?
Tyshka

Ahojte...mám taký problém že sme boli spolu s priatelom ked som mala plodne dní a ne len raz davat si pozor sme nedali berem antikoncpciu..no to uz su tri tyzdne za dvadní mi maju dojst krámy no ale jemi casto zle furt by som spala mam take bolesti v pod brusku trocha jak keby som aj krvacala ale je to len taky vytok hustejsi, nikdy v zivote mi nekrvacalo z nosa no teraz ano :-/ furt by som jedla a spala.ráno mi casto dojde aj zle alebo pocas dna mam chut sa vyvracat. tehotensky test som si kupila ale cakam na zajtrajsok co tie kramy dojdu ked nie ani po troch dnoch idem si spravit test ale bojim sa.Vedeli by ste mi poradit ale ze jaky test je ten skorej povedane 100%?
Dakujem

brontanaska

otazka do vzduchu ale teoreticky by sa dalo ukazat podla ovulacnych testov, ci zena ma ovulaciu alebo nema. pri chybnom uzivani ju moze mat,no myslim si, ze aj ked vynimka potvrdzuje pravidlo, ovulacia je blokovana pri HAK, ved nato sa berie. beriem 1.HAK kvoli cystam, zo srandy si urobim ovulacne testiky a poviem vam, ako moje telo zareagovalo:D

bella12

príbalový leták uvádza účinky HAK pri jej správnom užívaní, nie je tam ani zmienky o tom, že prvý účinok (blokovanie ovulácie) má pri správnom a ďalšie dve pri chybnom užívaní. Prečo chceme stále hľadať za slovami výrobcu niečo menej, ako sám uvádza? Pretože nám to toto vysvetlenie viac vyhovuje? Pravda ostane pravdou, aj keď si pred ňou zakryjeme oči.

jaankaaaaaaa

expeerimentom bolo dokazane ze zena dostane ovulaciu az po 4 vynechanych tabletkach pri antikoncepcii yaz.. a pochybujem ze sa bezne stava ze zena zabudne na 4 za sebou nasleudjuce tabletky

jaankaaaaaaa

to co si napisala je sice pravda ale len z casti. k ovulacii pocas uzivania hak moze dojst jedine ked zena spravi chybu v uzivani, preto su tam aj tie ine poistne ochrany co si spominala. nechapem naco tu take hluposti pisete. a najviac nechapem zeny co pisu ze "mala som sex pocas plodnych dni a uzivam hak" ... naco beriete hak ked aj tak podla vas mate plodne dni??? to co je za hlupost???

bella12

Ak žena nemá počas brania HAK plodné dni, prečo potom jej výrobca v príbalovom letáku píše, že HAK svojím účinkom zabraňuje rastu endometria, čím sťažuje uchytenie OPLODNENÉHO vajíčka? Ak došlo k oplodneniu, zákonite žena musela mať plodné dni.

Bránenie ovulácie je len 1 z 3 účinkov HAK. Ak tento účinok HAK zlyhá, nastupujú tie poistné - zahusťovanie hlienu, aby sa spermie nedostali k vajíčku a neoplodnili ho, ako aj zmena sliznice maternice tak, aby sa v prípade oplodnenia oplodnené vajíčko nemalo kde zachytiť a bolo z tela vypudené.

mataBB

aha..mercilon je to iste ako novynette, 0,020mg etynilestradiol a 0,150mg dezogestrel...

mozno by si potrebovala nieco, co ma viac estrogenu, mozno ti toto mnozstvo nestaci a preto si zacala spinit..viac estrogenu, ale rovnakych hormonov, ma regulon napr

no neviem, tazko povedat, odleduj si to este aspon 1-2 mesice a ked to neprestane, tak chod za gynekologom nech zmeni..ale ak si spokojna s touto hak, tak by bolo fakt najlepsie ti dat nieco podobne, len s vyssou davkou..aspon moj gyndos to tak robi, najprv skusa podobne preparaty a potom az preparaty s inymi hormonmi, pretoze to je vacsia zmena pre telo a teda vacsie riziko neziaducich ucinkov

Peta_a

beriem mercilon ... ale toto mi spravilo prvy krat :) a berem poctivo cez vykend berem o hodinu neskor ale nie kadzy ale ze by som zabudla TO SA MI ESTE NESTALO nikdy a ani tak ze by som o nejake 4 - 5 hodin neskor ako inokedy :)

mataBB

peta pokym si brala tabletky ako si mala, tak to neznamena nic, telo obcas zastrajkuje, to je vsetko...ale ak by ti to trvalo dlsie, par mesiacov, tak asi by som pouvazovala nad zmenou...aku hak beries?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk