Ako zosvetlit tmavohnedu farbu?

Anne Claire

Ahojte. Ja som si zosvetľovač kúpila v kaderníckych potrebách - Selective za 15eur. Ale je strašne šetrný k vlasom. Ja svoje nemám nejak veľmi husté, a dosť mi poslednú dobu padali, no urobila mi to kaderníčka. Vlasy som zosvetľovala z čokoládovo hnedej, pretože chcem opäť červenú, ktorú som mala tri roky. Vlasy som mala zničené, preto som ich dala na hnedo, na ktorej tak tú zničenosť nebolo vidieť. Starala som sa o ne, používala som Gliskur. Včera som si vlasy dala zosvetliť, mám ich oranžové, čo mi na červenú stačí. A neuveriteľné je len to, že keď som si ich dnes umývala, vypadli mi 3 vlasy!!! A posledné dva mesiace mi vypadávali celé chumáče. Kaderníčka mi povedala, že síce si poriadne za ten Selective zaplatím, a smrdí to po umytí, ale vlasy absolútne nezničí. Funguje na nejakej oxydačnej báze, ktorá od vlasu oddeľuje len tú farbu, ktorá bola nanesená predtým. Minulý rok som vlasy zosvetľovala peroxidom, ale ten mi ich tak vysušil. Ale tento prípravok absolútne. Vlásky sú super, až sa kamarátka divila, aké sú pevné a lesklé. No poradila mi kaderníčka farbiť ich až o týždeň-dva, pretože riskujem. Dávala to už aj hneď po anfarbení, aj po dvoch týždňoch, nemusí sa stať nič, no nikto nevie. V piatok potrebujem ísť do práce (čašníčka), nemôžem tam behať ako veverička :D má niekto skúsenosti s tým, koľko musím po zosvetlení vlasov počkať? Ďakujem

šata

ten zosvetľovač ti nezničil vlasy? dosť sa aj ja bojím, či sa mi nespália, ale ako čítam na stránke syoss, že je celkom šetrný ku vlasom tak neviem

jankaaaaaaaaa

color remover ti nevrati tvoju farbu vlasov ked si si ich odfarbila. co je celkom logicke..
syoss stoji asi 4,3e

šata

ja som rozmýšľala nad color remover, ale keď som mala zosvetlené vlasy melírovacím práškom farbu mi to nestiahne. koľko ten syoss stojí?

akinku

ten zosvetlovac ti ale neznici vlasy myslim ci ti ich nespali ja by som tiez chcela zosvetlit ale tak nie na blond ale na taku peknu slabo hnedu a mam taku cokoladovu kt.vyzera stale ako skoro cierna