Ako zosvetlit tmavohnedu farbu?

jankaaaaaaaaa

kup si zosvetlovac od syos, ktory zosvetli az o 7odtienov - je to napisane na krabicke. das na vlasy a zosvetli to na blond, ale asi to nebude pekna blond,. a nato si das taku blond aku chces. ja som to robila takto

veika

Ahoj no ja som tiež išla z bledohnedej na blond...a po prvý krát čo som sa zafarbila farbou z drogérie to bolo podla mna hrozné..niečo ako oranžová. Potom som sa už samozrejme po niekoľkých farbeniach dostala na svetlú blond..ale môžem povedať že som nikdy nemala husté vlasy ale teraz ich mám o polovicu menej! ja si už svoje nechávam vyrásť a budú ako pred tým dúfam...a ak ti smiem poradiť nefarbi sa sama doma v kúpeľni naozaj :) toť vše

veika

Ahoj no ja som tiež išla z bledohnedej na blond...a po prvý krát čo som sa zafarbila farbou z drogérie to bolo podla mna hrozné..niečo ako oranžová. Potom som sa už samozrejme po niekoľkých farbeniach dostala na svetlú blond..ale môžem povedať že som nikdy nemala husté vlasy ale teraz ich mám o polovicu menej! ja si už svoje nechávam vyrásť a budú ako pred tým dúfam...a ak ti smiem poradiť nefarbi sa sama doma v kúpeľni naozaj :) toť vše

kristyyy

Ahoj
neviem ci ti poradim, ale ja konkretne som si z tmavohnedej (skoro gastanovej) farby zosvetlovala az na svetly blond :) normalne som si kupila klasicku blond farbu a nafarbila som si vlasy, nijaka veda. Prvykrat mi to na vlasy chytilo tak strasne zlto :D povodne som mala zalusk na svetly odtien, az biely ... a ono mi to chytilo dost na zlto :) takze som cakala a po dvoch tyzdnoch som si na tie svoje zlte vlasy zas dala vytuzeny dtien svetlejsej farby a chytilo. :)
Asi u kazdeho individualne.