nepritazlivost..

Príspevok v téme: nepritazlivost..
Petko007

Zdravim mam 36 rokov a nemal som vazny vztah...je to kvoli vyzoru som nepritazlivy skulavy...( moja skulavost sa neda operovat mam tupozrakost)... a najhorsie natom je to ze mam vkus aky mam...pacia sa mi stihle symposky ktore si takeho ako ja ani nevsimnu...neviem ako dalej citim sa ako odpad..

alexis swan

v prvom rade aby bola stihla, symposka, sexy a aby ta pritahovala :)
aha..takze kludne moze byt mrcha, len nech ta fyzicky uspokoji... v prvom rade si urob poriadok v hodnotach.

seherka

Petko007, aj tebe ide o vyzor, tak neodsudzuj inych ktorym ide o vyzor...Kazdy si najprv vsimne obal, az potom vnutro...Ale z toho ako pises a tak, tak podla mna nie len zle vyzeras ako sa pises, ale este si aj cudak, a drzi...Niekto ti poradi, a ty zacnes utocit, ze to da rozum a pod...Nato, ze mas 36 rokov si fakt divny...Bud sa niekto len zakladatel temy velmi nudy a vymysla si, alebo je to este nevyzreta osoba...

Petko007

keby to bolo take jednoduche zmenit vkus....ja zato nemozem ze sa mi pacia stihle sympaticke baby....takze ide o vyzor....dakujem za nazor...ostanem sam alebo sa musim zabit...toto nie je zivot toto je karikatura zivota...

Excita

Ak je tvojim jedinym narokom stihlost, tak mas velku sancu si taku zenu najst, ved plno zien je stihlych.
Ale ak sa ti pacia stihle kocky, za ktorymi sa obzrie kazdy zdravy muz, sam musis predsa uznat, ze vyslovene krasne zeny maju ovela viac moznosti koho si vybrat ... ak mas peniaze, pravdepodobne im vobec nebude prekazat, ci si skulavy, alebo nie. Ak im vies ponuknut len vnutro, tak to mozu najst aj v krajsom obale, nakolko v dnesnej dobe nie kazdy muz, ktory sa o seba stara alebo dobre vyzera, je zakonite hlupy. Je to mozno nespravodlive, ale plati vzdy len jedna jedna rovnica v tomto: co ponuka ona = co ponukas ty. Ak je muz nepritazlivy a ma krasnu zenu, na 99,9% to on musi kompenzovat este niecim dalsim ako len svojou laskou.

User_37597

nie ja som napisala pribratejsiu..
ako sam si sa zhodnotil ze si nic moc a ze si skulavy.co je pre teba stihla symposka???ja by som povedala ze ocakavas s nejaku sexi cifrovu..

Petko007

no toto som cakal keci typu velke naroky a podobne.....kazdy jeden clovek ma naroky dokonca aj ja....a preco by som mal chciet tucnu hm? tucna je menej ?

User_37597

ja by som povedala ze mas asi moc velke naroky na to aky si..ja to len konstatujem s toho co si napisal..nikdy nevies kedy sa ti zapaci nejaka pribratejsia a bude s toho laska takze prestan si vyberat a hladat tzv "ideal"... :)