Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozšírené póry

Príspevok v téme: Rozšírené póry
veika

Ahoj! chcela by som sa opýtať..beriem Roaccutane a pleť mám bez vyrážok a pomerne čistú ale trápia ma na čele, na nose a v jeho okolí rozšírené póry. Myslíte že to zmizne samé? Lebo pleť mastnú nemám dokonca na líčkach mám suché šupiny..tak neviem či by bolo vhodné si niečo na to kúpiť..ak hej tak čo by ste doporučili??..Lebo mám veľmi citlivú pleť a napríklad produkty ako clean and clear ma nesmierne pália. ďakujem

KissMe

AHA kyseliny sú ovocné kyseliny používané pri chemickom peelingu, zvyčajne sa používa kyselina glykolová. Je potrebné absolvovať 5-8 procedúr najlepšie u lekárky, kt. môže používať aj vyššie koncentrácie (70%) ako kozmetička :)

tpch

Kym uzivas Roaccutane, nepokusaj sa zuzovat pory, pretoze vsetky latky zuzujuce pory velmi drazdia plet. Pockaj na cas po ukonceni liecby a potom(!) skus AHA-kyseliny.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozšírené póry - Fórum - ZDRAVIE.sk