Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
deisy

mam 18. naposledy som mala menzes 19-23 marca, myslim ze bol normalny.S chlapcom sme sa milovali den pred menzesom a asi 2 dni po. Pouzivali sme prezervativ no na chvilu sme sa zabudli, no moj chlapec tvrdi ze sa nic nestalo, bo sa nespravil, navyse viem ze su to neplodne dni, no mam strach, lebo mi je uz par dni na zvracanie, kruti sa mi hlava a spustila sa mi krv z nosa. Je to podla vas pricinou toho ze som po zapale priedusiek ktory som prechodila - mam v hrdle este vzdy nahromadene hlieny, ktore mam problem vykaslat alebo pre to ze by som mohla byt tehotna? Ak som mala menzes, nemohla som otehotniet mesiac dozadu ked sme sa sekli a milovali sa cez plodne dni ale mali sme ochranu. Prosim napiste svoj nazor, lebo mam dostat az 16 a dovtedy zosaliem...

gustka

Ahoj xixa, ja som tiež nad tým rozmýšľala, lebo tiež zo mňa stále veľa (takmer všetko) vytečie... ale podľa mňa tam ostane to čo má - niekde sa zachytí, alebo čo? Lebo hádam nemusí robiť každá žena stojku, keď chce otehotnieť... Ale pre istotu tiež trochu dvihnem nohy a ostanem chvíľu ležať... - pre dobrý pocit. Lebo neverím, že z iných žien to nevytečie...

alzbee

No vies ako to byva...niektore zeny neotehotneju ani ked da do nich chlap plnu davku a ine otehotneju, aj ked nechcu...nakolko na oplodnenie vajicka staci jedna jedina spermia, tak myslim, ze sancu mas:)) popripade sprav po milovani stojku na hlave, nech nic nevytecie :D :))

xixia

Ahojte neviem,či to sem patrí, ale chcela by som sa opýtať niekoho ak by ste mi vedeli poradiť.
Snažíme sa s manželom o dieťatko, ale vždy po styku mám pocit akoby všetko so mňa vytieklo - a to si dávam vankúše pod zadok aby som bola trošku nadvihnutá...
Neviete mi povedať? Viem že určité množstvo vytečie, ale veľmi by som chcela otehotnieť a ked tie malé potvorky utekajú zo mňa hneď tak neviem či mám šancu...DÍKY

tip

Ked ti menstruacia meska uz tak dlho, tak to by ti uz testy mali ukazat pozitivny vysledok. Takze asi sa ti len stale dava cyklus do normalu po tabletkach. Ak chces vediet na com si, chod k lekarke. Mozno su to len "zblbnute" hormony.

julinka1989

som tehotna? meska mi menstruacia mesiac a pol a stale nic spravila som si aj testy a vzdy boly negatyvny mala som sex bez ochrany dost casto z mojim snubencom ,, som tehotna?? ale ziadne prejavi vomne niesu

zuzlla

ahoj potrebujem poradit minuly mesiac sme s manzelom spali bez ochrany cez plodne dny koncom tyzdna som si urobila test ale bol negativny. 6.2. som mala dostat ale nedostala som a zacala som spinit a k ktomu som chytila zapal mocove ale kramy mi nevypukli a ani sa neobjavili.robila som si test jedden mi ukazal svetlu druhu ciarku a na druhy den mi uz neukazal nic.mozem byt tehotna?

wwwerina

zufala: kramy ti mozu meskaj aj preto, ak si v strese a predsa ak ti meskaju den, tak sa nic nedeje... niekedy si to oddialis,ani nevies ako - napr. ak jes vela citronov a podobne.. neboj nic

wwwerina

lulu1401, ja mam 23, deti este nemam, ale tiez ma obcas pobolievaju prsia mimo kramov... a tehotna urcite nie som, uz som si zvykla na ten tlak.