Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štátnice

Príspevok v téme: Štátnice
agduša

Ahojte, zajtra mám štátnice a mám z toho hrozné nervy. Myslím, že som sa dosť poctivo učila, neviem toho síce moc, ale ku každej otázke sa vyjadrím. Lenže mám hrozné nervy z toho, že dostanem okno a ani neceknem. Tiež mám obavy z obhajoby práce, lebo nie som zrovna moc komunikatívny typ. Ako ste vy riešili nervy zo štátnic? Či ste nemali žiadne?

graduate:)

Ahoj, tak ja som mala statnice pred dvomi tyzdnami a mala som asi najvacsi stres v mojom doterajsom zivote. Noc predtym ma strasne bolelo od strachu brucho a nic mi nepomahalo, tak ti neviem fakt poradit :) Ani Persen forte nepomohol :) Neviem preco som sa tak bala, predtym som uz prezila bc. statnice, ale tieto ing. boli extrem a pritom to malo hladky priebeh, mali sme super komisiu. Videli, ze som nervozna a dost mi pomohli. Aj tebe urcite pomozu, ked vies ku kazdej otazke zacat, tak je to pohodka. Inak tento tyzden mam promocie a zacinam mat aj z toho stres, lebo tam bude kopec ludi na mna pozerat a este k tomu kamery a fotografi a bojim sa, ze sa potknem na podpatkoch :D Pomooc, najradsej by som tam ani nesla, nemam rada taketo udalosti :D

oh.my.gosh

agdusa kazdy na svete ma pred stanicami stres, mne sa teraz pred dvoma tyzdnami stalo ze som mala totalne okno, ale ukludnili, dali mi pit a boli mili, cize to zo mna krasne vytiahli tu prvu otazku a zvysnych 5 som uz vedela sama :D oni s tym rataju ze take veci sa stavaju, a hlavne maju tam studijne vysledky, teda aspon u nas mali a to tiez zavazilo. kup si nejaky ukludnuju ci cajik a mala som aj nejake upokojujuce tabletky co netlmia mozgovu aktivitu, tie mi fakt perfektne pomohli :))) drzim ti palce!

agduša

ďakujem všetkým, dúfam, že to dobre dopadne, lebo ani náhodou tam nechcem ísť v septembri :). Tak mi držte palce.

mataBB

ja som tiez strasny stresant ale bola to pohoda...cakala som ovela horsie...ta komisia je zvyknuta a oni dobre vidia, ked je niekto nervozny a chapu to, aj ked sa to nezda..hlavne sa poriadne vyspi a najedz sa rano, cloveku sice nic nejde dole krkom, ale aby si sa tam nezlozila

MackaVoVreci

Ahoj. Pred rokom som mala ten isty problem. Tiez nie som komunikativna a okno som dostala take krasne francuzske velke. Zalezi od skusajucich. Mna podrzali, ked videli, ze ja to viem, ale zo stresu to zo mna nejde ani bohovi. A to som mala jednoduchu krasnu otazku, ktoru som aj chcela. Nic to. Svet sa nezrutil, ja som zistila, ze dokazem uniest velmi vela hanby a pre spoluziakov som stale ta co vie vsetko :)

la femme

netreba podlahnut panike a hlavne si nevraviet,ze to nezvladnes. na okno nemysli, neboj sa, nieco ti uz napadne, ked tam budes..ja mam statnice v piatok a tiez mi uz zacina dostlepit, ale snazim sa si nepripustat, ze ide o nieco velke, proste tam vojdem a nieco uz im urcite poviem, ak nebudem vediet, urcite ma navedu..drzim ti palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štátnice - Fórum - ZDRAVIE.sk