Hádanka na večer

[zruseny1]

lenze v tejto hadanke mame sofera, kaslat na original :)

ahoj ojkaaaaaaaaaaaa :)))) hladala som ta aj u "nespacov" davnejsie, no tam sami novi ludia...uz som si myslela, ze sem nechodis:)

rony26

ved tak som to myslel, ze sofer by sa zapocitat nemal

a to, ze sa niekto vezie neznamena, ze nemoze soferovat...vsak ked sofer soferuje bus alebo auto tak sa tiez predsa vezie... soferuje, ale zaroven sa vezie, to sa nevylucuje...akurat ked TA niekto vezie tak tam sa vylucuje, ze soferujes, lebo je zjavne, ze soferuje niekto iny...tolko moje jazykove okienko :)

0vecka

2 rony podla mna skor naopak nezapocitas sofera... ale ked je tam napisane ze sa vezie to znamena ze ziadna nesoferuje...

rony26

hmm, trochu som googlil a zistil som, ze toto koluje po nete uz nejaky ten piatok...a prave tym doslo asi aj k chybicke pri neustalom prepisovani a preposielani...povodne mala tato hadanka zacinat takto:
V autobuse SA VEZIE 7 dievcat atd....myslim, ze cely chytak mal byt len v tom, ze niekto mylne pripocita nohy sofera, ktory sa priamo nespomina, cize ten bus mohlo soferovat aj jedno z dievcat...inac to vyzera byt klasicky matematicky priklad

kdejeIQ

Aj tak si myslím, že odpoveď bude niečo v zmysle 0 nôh, lebo takéto hádanky s velkými výpočtami majú v sebe vždy nejaký chyták a nakoniec netreba vôbec nič rátať :))