nemôžem vystáť môjho priateľa, ale milujem ho

Príspevok v téme: nemôžem vystáť môjho priateľa, ale milujem ho
ederka32

Môj priateľ stratil pred 9mesiacmi job, neurobil takmer nič preto aby si našiel iný, zistila som, e má dlhy, za 9 mesiacov bol na pohovore len raz, moc prebera a pritom nema ziadnu certifikaciu ani skolu ani nic, proste chce peniaze za nic, ja neviem neviem neviem, ale doma v nasom vztahu je to hrozne, on proste zlenivel, je frustrovany, vsetko chapem, ale jeho egoizmus proste prerastol tak pocas tejto marodky, ze sa to uz neda.....nemozem to vsetko vydrzat, ja chodim do rpace, snazim sa podnikat a on mi snicim nepomoze, pratat , varit, mame psika, vsetko je na mne a on sa len flaka, minule som dokonca chcela na pohotovost tak mi povedal ze si mam ist sama...je toto normalne? z toho vsetkeho som sa na neho zacala pozerat ako na neschpneho cloveka, milujem ho, ale toto mi vadi...myslite ze sa to da nejako zachranit alebo si mam radsej dat topanky ktore ma tlacia dole? prosim pomozte mi, mne na nas zalezi

zuzi74

Dievcata neviem ci ste si vobec vsimli, ze tato tema je stara uz od maja. Mozno sa uz zakladatelka temy s chalanom aj rozisla. Otvorila ju dnes zase milajarmila.....s trochu inym problemom.

Salalajka

bingham no dovoľ!
môj priateľ aj navarí aj uprace! či ženská alebo mužská robota to sa u nás nerozdeľuje. Tak to platí pokiaľ by sme bývali v dome a trebalo by sa starať okolo domu, sekať drevo do kozuba a podobne.
Ale v bytovke? žiadne rozdeľovanie!

a jajka má pravdu, prestaň sa starať a keď je poriadny chlap tak uvidíš ako sa to bude všetko blisnúť!

alamka

Ahoj ederka,
no je to velmi neprijemna situacia, suhlasim s radou, ktoru napisala michaela. Podmienka bola jasna a zrozumitelna a ten nepomer v rozlozeni sil medzi partnermi sa zda obrovsky. Viem, nie je to lahke opustit cloveka na ktoreho si si zvykla, ale nie je v tvojom pripade na stole momentalne uz viac menej len pocit zvyku ako laska? Laska totiz je aj to, ze sa jeden o druheho v nudzi postarame. Vidi sa mi, ze jeho nudza trva uz pridlho a dokonca si dovolim tvrdit, ze ostal akysi rozmaznany a jesitny. Skoncit takyto vztah by bolo pravdepodobne vykupenim, ktore by si pocitila uz po niekolkych tyzdnoch. Konecne rozhodnutie ako vlastne aj vsetko ostatne vo vasom vztahu, je uz len na tebe ederka :) Vela stastia nech je tvoje rozhodnutie spravne! :)

natusa42

je to v riti ...a ja nechcem človeka,čo keby som zavolala o polnoci ,že idem na pohotovsť tak on sa zblázni od strachu a beží so mnou,a ktorý mi robí všetko ,čo mi na očiach vidí ,a zarába len pre mna prakticky,aby som ja nemusela si nijako privyrábať ...
asi som chorá

123nezufaj

bing, ale ked cele dni sedi doma a nema ani zaujem si najst pracu tak ona ma pravo sa nanho hnevat, ze ani neuprata, ani nepopere :P ona pride unavena z prace a ma este mu navarit, poprat ved ak je doma tak to môze aj on nie? Su to zenske prace, ale muz by mal pomahat :P

casanta

No poviem ti to narovinu: Sa vyser na takeho somara. On ta len zneuziva, neboj najdes si ineho, co si ta bude vazit. Chlapy sa nedaju zmenit, nenapravi sa, bude to len horsie. By som dala tomu poza usi, keby so mnou nesiel na pohotovost. Prec s takych darmozracom.

bingham

ale ved prat...varit...je zenska robota...na to sa nemozes stazovat...jedine na to ze nema robotu a je neochotny...to ti kvitujem ;)

milajarmila

Neviem či mi niekto odpíše či to niekto sleduje, ale môj problém je taký zasa, že milujem priateľa, on mna, problémy medzi sebou nemáme ale jediný hriech medzi nami je jeho bratm,ktorého nikto nikdy o nič nežiada a osa strašne do nas stara. Lezie mi na nervy.,Neznesiem ho, priatelovi som to vravela ale on s tym nič nerobi, vždy ked ideme spolu niekam všetci traja tak to dopadne tak že sa odujem lebo sa tie jeho blbe narazky nedaju vydržať a ešte skončím najhoršia jednoducho ho nemôžem vystáť a najhorše je že planujeme babo a priatel chce aby bol mojmu malinkému krstny ved to by som neprežila..:-(