Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov
Puoskari

Ahojte. Už asi viete s čím môj problém bude súvisieť. Posledných dobrých pár mesiacov mi vypadávajú vlasy vo väčšej miere. Aj sa mi (v rámci medzi) celkom preriedili. Neviem v čom je problém. Kútiky sa mi nerobia, je to také "celoplošné preriedenie" :D .
Mám podozrenie, žeby to mohlo byť tým, že som si denne umýval vlasy (Head&Shoulders) a to asi aj niekoľko rokov. Korienky vypadnutých vlasov sú malé. Tak som si povedal, že to trochu zmením a momentálne si umyjem vlasy možno tak v intervale 3x za týždeň. Zdá sa mi, že po pár týždňoch vo vani zostáva menej mojich vlasov ale ešte stále je tích vypadnutých dosť.
Mám 18 rokov a vlasy mám dlhšie, takmer po plece. Pôvodne som ich mal celkom husté a objemné.

Vedel by mi niekto niečo poradiť? Alebo povedať v čom by mohol byť problém? Alebo je to naozaj v tom každodennom umývaní?

Puoskari

Sssa: no, nad tým som tiež premýšľal ale akosi mám strach zo strihania celkovo. Nuž, ak to takto pôjde ďalej zostane mi len to.

sssa

ostrihať sa nechceš? (nemyslím úplne nakrátko) možno ich už máš príliš dlhé a tým pádom aj ťažké a ešte keď hovoríš, že máš malé korienky.. mne to pomohlo..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.