Milujem dvoch sučasne

Príspevok v téme: Milujem dvoch sučasne
moi

vyše roka a pol mam priatela, klape nam to, no pred mesiacom som stretla cloveka, kt. je doslova moja krvna skupina. je ako ja, mame nenormalne vela spolocneho, uzastne sa s nim rozprava. stravili sme spolu dve noci (so vsetkym). svojho priatela vsak nadovsetko milujem, ale chcem byt aj s nim. neviem ako sa rozhodnut

Weva

michaela312:

Podla mna prehanas - je normalne, ze Ti su v zivote sympaticki i ini ludia, ze sa Ti niekto zapaci, ze Ti je v niekoho spolocnosti dobre... ide o to pevne si stat za svojim partnerom... ale take to "psychicky si ho podviedla" mi pride detinske. Skor si myslim, ze sa Lavazza01 k tomu postavila zodpovedne, priznala si ze ma slabost ale odolala tomu. Pride mi to ludske a uplne prirodnzene...

a moi - presny opak - podla mna ked milujes a vies co chces, tak si nikoho ineho k telu nepustis. Proste je to intimita a sukromie, ktore zdielas len z partnerom. Nie preto, ze s niekym inym to nemoze byt dobre, ale predovsetkym preto, ze si si zvolila partnera a o tom laska je. Ze sme si verni a mozeme jeden druhemu doverovat, lebo na celom svete je proste clovek, ktory nas podrzi a na kom mozeme stavat. Na Tvojej "laske" by som teda nechcela stavat ani domcek z karat.

sweet_lolitta

nechaj to plynut, to sa stava, ludia si len myslia, ze milovat mozu navzdy len jedneho cloveka...ake naivne :) mozno po mesiaci zistis, ze to bola len chemia a budes vdacna za priatelove obiatie (to ci mu to povies - lebo ja som za uprimnost ovsem - to je ale na tebe).

AdamKrt

michaela312:

cloveka moze napadnut hocico. Ale ma rozum, neni zviera. Neni hanbou spadnut, ale spadnut a ostat lezat. Lavazza01 sa sice podkla, ale nespadla na same dno, ako sa to stalo u MOI.

MOI: hovori sa, ze kto druhemu jamu kope... Chudak priatel. Prajem mu, aby si nasiel lepsiu priatelku a Ty mozno tiez okusis v buducnosti, ake to je, ked Ta zacne partner podvadzat a zradzat.

michaela312

Lavazza01 tak ale psychický si ho podviedla, tým že sa Ti iný páčil, nie je nevera len si sa s niekym vyspať.

lavazza01

mne sa stalo to iste až na to že súčasného priatela som nepodviedla ani nic lebo niesom svińa a nedokazala by som to lebo ho milujem...ale asi dva mesiace dozadu tiež som mala pocit že som sa zalubila do spolužiaka.. chodim na Vš...a tiež sme boli dosť podobni a takto.. ale aj on ma dosť dlhu dobu frajerku a tiež nechcel nič riešiť ...nakoniec sme sa dohodli že radšej to necháme tak a nepokazíme si svoje vzťahy tak sme normálneostali so svojimi partnermi.... a musím uznať že som spravila dobre lebo s mojim súčasným je to skvelé a keby som to pokazila s hentým chvílkovým pobláznením. asi by ma naozaj šlahlo..

michaela312

Držím palce, viem aké to je, skús sa na to pozrieť tak, že s ktorým máš väčšiu perspektívu do budúcnosti, nie je všetko len láska, z toho nevyžiješ, zamysli sa nad tým, s ktorým z nich si vieš predstaviť mať deti, rodinu, a určite sa Ti bude jeden z nich na to hodiť viac.. Veľa šťastia..