Operacia prsnika

citina

Ja som bola operovaná na oba prsníky - plastika v košickej nemocnici a na tíšenie bolesti (fungovalo to) som mala pripevnenú na bruchu xantis pumpičku a naozaj som nemala šialené bolesti, mohla osm sama vklude chodiť a neboleli ma prsia ani při spánku len si ju potreba dopredu objednať aspoň 2 týždne vpred

500xka

prosím ťa čo ti pomohol zmierniť bolesť v ranách po sklapele ? zaujíma ma ako sa to dá prežiť s minimom bolesti

gulinka

ta3 dakujem pekne.dufam ze to bude všetko v poriadku,chodim na kontroly pravidelne,ja som mala iba chemo.6krat.teraz mi vysadil zoladex tak som zvedava či sa mi vrati menzes.diky

ta3

Gulinka, prajem Ti, aby to nebola iba remisia, ale uz trvale vyliecenie, ja som mala tiez to stastie, kompletnu liecbu (operacia, chemo a radioterapia) som podstupila skoro pred stvrtstorocim

gulinka

aj ja som prekonala rakovinu prsnika a museli mi odstranit prsnik.mala som problemi z rukou,treba cvičit a šetrit sa.nieje to lachke sa šetrit ked mate svoju domacnost a deti.ja už takto fungujem 4 roky.prajem skore uzdravenie,všetko chce len čas a trpezlivost

ta3

Mimi, blahozelam, ze to neboli maligne nadory a ze stacilo ich len vybrat, ja som mala rakovinu prsnika a o prsnik som prisla a tiez som mala male dvojcata a pomoc ziadnu, kedze hrcka bola hlbsie vo vnutri, rez musel byt hlbsi a je to po operacii este velmi cerstve, preto to boli, ale Svet 21 ma vybornu radu, snaz sa setrit ako sa len da, aby sa vsetko kompletne cim skor zahojilo, ak Ti velmi s detmi nema kto pomoct, rob len veci, ktore su naozaj nutne urobit, na vsetko ostatne sa nateraz vykasli a vela oddychuj

mimi1968

ahoj svet 21 operovali mi obydva prsniky pritom som si nahmatala hrcku v pravom prsniku a utrazvuk mi potvrdil este jednu v lavom ktora nebola vobec hmatatelna a pritom bola vecsia ako ta v pravom prs.v nemocnici ma vobec nepoucili ako mam cvicit po operacii teras to pocujem po prvikrat hoci som hovorila lekarovy ze ma boli povedal mi ze je to cerstve tak to boli a ze sa to ma hojit az 12 MESIACOV kym to bude v celkom v poriadkualen ze sa mam setrit ahoj ozvy sa