Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem mat do leta 50

Príspevok v téme: Chcem mat do leta 50
Hladam

Hladam si kamaratku na chudnutie,mozme si spolu pisat e-maily ako nam to ide.Takze mam 160cm a 58kg chcem mat do leta 50 aby som sa za seba nemusela hanbit:Dpotrebujem hlavne z tvare schudnut.Budem jest tri krat denne len do 6.a idem hravat tenis hlavne chodza, a niekedy si aj zabeham:DChem zacat zit aktivne:Daby som sa citila sexi a dobre:Dbudem rada ak niekto je taky ako ja nech mi napise a spolu nam to pojde lahsie:DOd dneska zacinam a priebezne budem sem chodit,ze ako sa mi dari:D

Hladam

Nahodou som stastna,ze mam tolko mala som este v zime 72 a teraz mam 58 aj tak je to vela ale ovela lepsie mavala som vzdy 50 a mne sa podarilo vzdy schudnut len prisli dake psychicke problemy debiliny a zacala som vsetko zajedat jedlom,tak nechapem preco by sa mi to nepodarilo?a do buduceho leta by som schudla aj 15kg a nie 5:D,zacala som korculovat je to perfektna vec a stravu chcem kus zmenit kvoli zdraviu

xdanielax

toto je uzasne. clovek cely zivot pribera a potom chce schudnut za mesiac.
blbost!
navyse jedna vec: predstav si do konca zivota jest rano malo, na obed este menej a vecer pre istotu nic. Pekna vizia?? Tak chod do toho!! Ale ak uz teraz vies ze to nedas, tak sa vrat do reality a zacni sa stravoat normalne a buduce leto mozes byt kocka podla tvojich predstav - inak je tu velky predpoklad ze buduci rok sa spamatas zase pred letom ale uz to nebude 8 kil ale 15, co budes chcet schudnut...tak si vyber.

KissMe

áno máte pravdu preto žiadne diéty nefungujú:) treba sa naučiť zdravo jesť a celkovo zmeniť štýl života. Len to je teória, lahko sa to hovorí, prax je zložitejšia :) Ale všetko sa dá keď sa chce.

majka_21

mne sa normalnym sposobom podarilo schudnut max. 2,5 kg za mesiac. a to som sa snazila jest 4-5x denne a cvicila som bud kazdy alebo kazdy druhy den... podla toho, ako mi to vyslo. ale 8 kg za mesiac... to je velmi vela. jasne, ked hladujes, schudnes, ale velmi rychlo ich naberies spat...

dolores44

Petrussa - ahoj aj ja sa snažim schudnut ale skušam metodu 5 krat dene ale samozrejme ak viem že budem cely den doma jem menej .... a čo sa tyka tych bielkovym tie su vo vajci( ja jem len bielok lebo ma mala kj a potom tvaroch a na večeru je taktiež dobra mrkva

bibisa

no tak na co zakladat temu o tom ze chces sa zdravo stravovat a tym padom schudnut ked tebe nejde o zdravie.
to ti potom poradim tu uzasnu osvedcenu 13dnovu dietu pri ktorej schudnes aj 9 kil a ked zacnes jest normalne tak priberes nas5 15kil...dobre nie?co povies?

KissMe

Ahoj, ja mám 160 cm a 57 kg takže je to asi to isté, tiež chcem schudnúť na 50. Tak budem rada ak by sme sa podporovali vo dvojici ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.