Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tatralandia - zle skusenosti

Príspevok v téme: Tatralandia - zle skusenosti
Janulik33

Dnes sme s kolegami dali nahodou rec na Tatraladiu. Chcem tam ist v lete s rodinkou. Uz sme tam raz boli a vsetko bolo OK. Jeden kolega vsak spominal, ze tam jeho priatelku z jedneho tobogana pri dopade vyhodilo mimo bazen. Nic vazne sa jej nestalo, no ked upozornil na to personal ten povedal, ze vsak treba "brzdit".
Druhy zas hovoril ze spoje, z kt. su spravene tobogany nie su dobre vyriesene, bo jeho kamaratovi tam strhlo znamienka z chrbta.
Mate aj vy nejake podobne negativne skusenosti s tymto aquaparkom??

Nicoletta53

Dobrý deň Tatralandia už nikdy viac!!! Arogantný personál v kuchyni vyhovárali sa ze sú len dvaja a nestíhajú to sa ešte dá prepacit ale aby sa k Vám správali arogantne ako by ste neboli nič pritom nas zákazník nás Pan a takto strácajú len zákazníkov naschvál mi nasipal čili do jedla aj keď som ich poprosila bez a snažil sa ma presvedčiť že omáčka je zmenená kuchár Jozef prezývaný Dodo po degustaci omáčky som zistila ze nie je pikantná ako tvrdil tak až keď som mu povedala ze sa budem sťažovať nadriadenému aký je arogantný my spravil nové a po rozhovor ktorý si mysleli ze nepočujem druhý kuchár mu povedal ze nemal si jej tam sypať to čili a ešte to chceli uhrať na šalát ktorý si vraj mam zobrať zadarmo :) trápne.... Ďalšia vec klamú na jedlách gramáže..... Ľudia to si pekne od kontrolujte vraj sa nájete v raji:) za dve osoby na 3 hodiny som platila skoro 50 eur pomaly o pol 9 vás začnú vyhanat z bazéna a co ma už upne dorazilo o 9 co sa všetci prezliekali zhasol personál svetlo všade tma a mamičky tam boli aj s Babetkami keby sa ta mamička smykla a spadnú? Posledný krát už nikdy viac!!!!!!

Churchil

Tatralandia - uz nikdy vic. Skutecne je to predrazene. Jeli jsme i kvuli detem z cech. Mohu konstatovat ze vsude Rakousko,Italie je to levnejsi. Neomezeny vstup lidi, nehorazne ceny. Skoda ze jsme podlehli reklame, mohli jsme si den uzit rozumneji.
Honza

Nika14

Dobrý deň. Včera sme boli v Tatralandii. Súhlasím s tým že je to úplne predražené. Tobogány nie všetky 100% bezpečné. Jeden tobogán vonku vedľa Anakondy ( neviem ako sa volá) taký čo má na úkor malého miesta kam môžte dopadnúť tendenciu obúchať ľudí pri dopade. Ďalší tobogán taký čo sme sa riadili inštrukciami a aj tak som skončila pod nafukovačkou a pod vodou lebo nás to prevrátilo. No a v poslednom rade som sa šla poslednýkrát spustiť a mám zmodreté obe kolená nakoľko bola nízka voda a prevrátilo ma z nafukovačky neviem z akého dôvodukeď som opäť šla podľa inštrukcií.

Erik123

Za vstupne pre rodinu viac ako 50€ a nemat si kde zlozit veci je dost biedne !!! Neviem preco ak si kupite rodiny listok nedostanete automaticky aspon jedno lehatko !! Tri hodiny zena pozorovala dianie na lehatkach za tri hodiny sa ani jeden uterak nepohol z miesta len sa obsadia lehatka a to nikoho nezaujima ze tam nikto nelezi naco su tam ty plavcici a personal v takom hojnom pocte mali by to ciastocne kontrolovat a neaktyvne uteraky pozbierat

silvia77te

Dobry den. Prave sme sa odtial vratili. Deti chceli. A uz nikdy viac. Osklbu vas na kazdom kroku. Deti maju moznost nakupit si expres jazdy za 3 eur. Takze si zaplatite vysoke vstupne a ked si nevsimnete, deti vam postikaju expres jazdy a sup, dalsich 30 eur za tobogany. Hrozne. Nikto vas na to neupozorni. Vsak co, deti zbadaju tobogan a neriesia. Ani nerozmyslaju, ze preco obdalec je rad ako svet. Počítajte min. 20 minut na každú atrakciu. Nikde inde na Slovensku som sa s tym nestretla. Ze sme si mali prečítať prevadzkovy poriadok. Takze ked sa chcem s detmi zabavit, najskor precitat poriadok a az potom navstivit tento aquapark. Bola som tam posledny krat. Sucasny majitelia riesia iba svoj zisk, klienti ich nezaujimaju.

Filip TT

Kedysi sme tam chodievali na jeden den kazde prazdniny, ale zda sa mi, ze od kedy to kupilo J&T zmenila sa obchodna filozofia: vela reklamy a rast cien o desiatky percent. Chodievame inam.

chriastel

za mna tatralandia jednoznačne nikdy viac. deti boli sklamane z dlheho čakania a malym detom je to tažke vysvetlit. aj ostatne deti tam už boli nepokojne. a ten personal neochotny? nemam slov. za tu cenu to nestoji. ostavame verní Aquacity v poprade

84eva

Musela som zareagovať, boli sme v tatralandii uz treti krat napriek tomu ze to máme cca 160km.A vzdy sme boli spokojní ,mám deti ktoré sa vybláznili ..mladší ma 5 rokov a nebol pri ničom problém. Personál úplne v pohode a nikdy sme nezažili nátresk a dokonca sa dalo úplne v pohode plávať. A sťažovať sa na farbu vody v termálnom bazéne mi príde viac než divné:)).My sa tam určite vrátime boli sme spokojní aj voľ né ležadlá aj miesto v bazéne ...boli sme vždy v týždni takže možno preto. Odporúčam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.