Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svadba na ktorej nikoho nepoznam

ShaulaThalit

Ja idem v sobotu na svadbu, kde idem ako "partnerka" môjho dobrého priateľa. Nikoho tam nepoznám, dokonca poriadne ani jeho rodičov. Vôbec mi to nevadí. Nie je na tom nič trápne.

soffa

a co sa vam zda cudne??ved na svatbu sa pozyva vacsinou par...ved predsa nepozvu len priatela,ak vedia ze ma "dlhodobejsi" vztah.je to predsa neslusne.aj ja som pozyvala bratrancov a sesternice s partnerami...

tigrica77

ahoj ja presne to isté idem na svadbu priateľovmu ujovi ktorého som videla raz v živote :) a tiež tam budem poznať len jeho rodičov, sestru a to je asi tak všetko. a tiež sa cítim tak blbo že tam budem navyše. a nekupujem žiadny darček, nemám peniaze ešte na také blbosti, veď niečo kúpia priateľovi rodičia :) ty niečo kupuješ?
nechcela som vôbec ísť ale dosť na tom trvali.. okrem toho sa budem cítiť blbo ešte aj preto, že sa tam budú medzi sebou ako rodina všetci samozrejme poznať a len ja tam budem nová a budú ma posudzovať.. hm

xy:)

tiez som tak bola, hodila som do seba hrusku este pred svadbou - nie vela, tak na povzbudenie, lebo som mala vysoke opatky. a uslo mi to ani neviem ako :))) kusok pokonverzujes, potancujes na vykopavky, hodis par usmevov do objektivu a ides dom :)

natalka1989

ako dlho ste spolu? mozno by bolo fajn, ak je taka moznost, ze by ta uz skor zoznamil napr. s tym bratrancom, alebo s dalsimi bratrancami, sesternicami, ktori tam budu - myslim tak s vekovo najblizsimi, mozno s ktorymi budete sediet pri stole a tak... aby ste sa potom v ten den uz trosku poznali, aby si vedela kto je kto

a povedz priatelovi o tom, ze sa citis blbo, ze nebudes nikoho poznat, ved mal by to pochopit a hlavne sa ti cely vecer venovat aby si sa citila dobre aj ty :)

ja som tak bola na plese, kde som nikoho nepoznala, dokonca aj svojho partnera som poznala len tak trosku, az neskor sme spolu zacali chodit... a on tam mal plno kamartov, lebo to bol jeho ples a cely vecer bol uzasny :) venoval sa mi, aj vsetky kamaratky a kamarati sa so mnou v pohode bavili ;)

Slobodna

tak od tvojho priateľa by bolo viac než slušné aby ťa ešte pred tou svadbou priviedol domov na návštevu, keď tak doteraz neučinil.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svadba na ktorej nikoho nepoznam - Fórum - ZDRAVIE.sk