Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký parfém použivate?

bee_1

ja pouzivam od dior alebo calvin klein unisex :) cez notino mam tiwweto drahsie parfemy vzdy lacnejsie lebo maju zlavove kupony www.kuponyzdarma.sk

ivusw

moj oblubeny feromonovy light blue od dolce gabana, ale nie ako original (aj by bol moc drahy a navyse originaly nemaju v ponuke s feromonmi) www.parfumylacno.sk takze som tiez presla na FM Group a stoji to za to

xxxxxx

Momentalne pouzivam Roberto Cavalli-Just,predtym,v lete Paradiso Azzuro a chystam sa kupit si aj spominany CK-Euphoria, skusala som ho v parfumerii. Fakt krasna vona.

igor77

u mna najnovsie invictus paco rabane, ale original nechcem na znacku si nepotrpim, mam to radsej takto www.parfumylacno.sk mam najradsej svieze vone, ale nie take lahucke cisto sportove, radsej taketo elegantne , aj trochu ochutene ako invictus je perfektny. v tom su najlepsie paco rabane. aj one milion je super len je niekedy moc sladka.

salonka

Ja som si z notina.sk tiež niekoľkokrát objednala parfum pre mňa i pre manžela a zatiaĺ sme nemali zlé skúsenosti, čo neznamená, že sa to nemože stať. Ale po jednej zlej skúsenosti to zovšeobecniť mi nepripadá práve fér. Ale každý má samozrejme na svoj názor peávo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký parfém použivate? - Fórum - ZDRAVIE.sk