Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký parfém použivate?

xxxxxx

Momentalne pouzivam Roberto Cavalli-Just,predtym,v lete Paradiso Azzuro a chystam sa kupit si aj spominany CK-Euphoria, skusala som ho v parfumerii. Fakt krasna vona.

igor77

u mna najnovsie invictus paco rabane, ale original nechcem na znacku si nepotrpim, mam to radsej takto www.parfumylacno.sk mam najradsej svieze vone, ale nie take lahucke cisto sportove, radsej taketo elegantne , aj trochu ochutene ako invictus je perfektny. v tom su najlepsie paco rabane. aj one milion je super len je niekedy moc sladka.

salonka

Ja som si z notina.sk tiež niekoľkokrát objednala parfum pre mňa i pre manžela a zatiaĺ sme nemali zlé skúsenosti, čo neznamená, že sa to nemože stať. Ale po jednej zlej skúsenosti to zovšeobecniť mi nepripadá práve fér. Ale každý má samozrejme na svoj názor peávo

mirabelll

Ahojte, ja používam parfém Olympea od Paco Rabanne a môžem ju jedine odporučiť..nádherná ženská vôňa a cenovo si myslím, že úplne prijateľná. Čo sa týka mužskej vône tak manžel používa od Paco Rabanne Invictus parfém. Obe vône sú krásne no nesadnú každému..myslím si, že každí by si mal svoju vôňu vyberať osobitne, aby sa náhodou nestalo to, že bude nespokojný aj keď ju toľko ludí predtým odporučilo. Najlepšie je ísť do parfumérie, odskúšať a kúpiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.