ako neschudnut ale ubrat v bokoch?

Príspevok v téme: ako neschudnut ale ubrat v bokoch?
lusiana

potrebovala by som pomoc.nechcem schudnut. moja vaha je podla mna super meriam 163 a vazim 52 kg ..ale mam strasne siroke boky a trosku vacsie brucho.aky je ideal v bokoch? pretoze mam 84 ..potrebovala by som co najrychlejsie ako by sa dalo ubrat niekolko cm .prosim poradte a napiste aj za kolko tyzdnov by sa kolko cm dalo ubrat a co by som mala robit..

Rebeka

to co napisala Dee je pravda,ja tiez nieco podobne robim a funguje to,len to musis robit poravidelne a neprestat s tym lebo sa ti boky vratia do povodneho stavu,teda aspon mne:/

Dee

skus, uvidis. Skus aj toto:napln si dve flase s vodou (0,7 l Rajec, je akurat),postav sa rozkrocmo, spusti ruky a potom sa uklanaj do stran. Ja som z toho mala poriadnu svalovicu, ale vysledky som asi po tyzdni videla aj citila. Ozaj opakuj to tolko krat, kolko mas casu. Ja som to nikdy neratala. Robievam to tak desat minut.

aja25

Upravit musis aj stravu menej tukov a cukrov.....A nezabudni ze ak prestanes cvicit vsetko sa vrati do povodneho stavu

lusiana

pretoze za mesiac idem na jedno fotenie ktore je planovane asi pol roka..len cez vianoce som pribrala..som mala 58 kg..ani neviem jak som to ubrala ale zostali mi v bokoch a na bruchu..a je to take ochabnute ze by som to potrebovala asi aj spevnit..este jake cviky su na spevnenie?..a hlavne tych bokov este..

aja25

Lusiana myslim ze na tvojej postave nie su zbytocne tuky podla toho kolko vazis a aky mas obvod bokov!Jedine co potrebujes trosku spevnit aby si sa citila lepsie....A nekupujes si mensie oblecenie
ked vravis ze ti ovisa tuk...no podla mna to bude skor koza....