ako neschudnut ale ubrat v bokoch?

Príspevok v téme: ako neschudnut ale ubrat v bokoch?
lusiana

potrebovala by som pomoc.nechcem schudnut. moja vaha je podla mna super meriam 163 a vazim 52 kg ..ale mam strasne siroke boky a trosku vacsie brucho.aky je ideal v bokoch? pretoze mam 84 ..potrebovala by som co najrychlejsie ako by sa dalo ubrat niekolko cm .prosim poradte a napiste aj za kolko tyzdnov by sa kolko cm dalo ubrat a co by som mala robit..

lusiana

no keby ste ma videli..ja mam vazne tuky v bokoch a na bruchu ..ale to neni ze malo..toho je dost..to ked chytim do ruky tak to ma aj 15cm a ked to pustim tak sa to tak otrase..no nechutne :D aj rodicia mi hovoria ze by som mala schudnut lebo ked si dam nejake nohavice tak mi vytrcaju zozadu z bokoch tie tuky a to sa mi priam hnusi..

Dee

nie je nahodou ideal v bokoch 90. Vies miery 90-60-90. Ved to mas uplne super. Ale ked nechces schudnut, tak je podla mna najlepsie cvicenie. Len tak na spevnenie.

basa

no vahu mas super...ja mam 164 a 53kg, potrebujes cvicit na bruho, sikme brusne svaly a z bokov sa moc chudnut neda,su tam kosti...alebo skus jednoduche uklony do stran