Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedz čo sa ti páči, poviem čo ti chýba

Príspevok v téme: Povedz čo sa ti páči, poviem čo ti chýba
Theshadows

NAOZAJ TO PLATí?????

Predstav te sa v svojej mysli a vzpomente si čo je to čo je pre Vás na druhom strašne prítažlivé neodolatelné páči sa Vám a či je to to čo z Vás aj chýba.Lebo všimla som si že to platí.

Uvádzam príklad.Niekto má porcelánovu plet tak miluje Kreol.Niekto má špicatý nos páči samu zemiačik,má ho krátky chce dlhý,má riedke blond obočie chce čierne husté.Pre mna jen velmi prítažlivý muž s porcelánou pletou dlhou až konskou lebkou dlhým orlím nosom a hnedými alebo svetlomodrými očami, pričom lebka je výrazne dlhšia vzhladom k výžke tela,pričom nie je velmi vysoký tak do 175cm a to je presne moj opak.Pričom neznášam napuchnuté velké svaly nasilu opálené ale skory vedecké umelecké typy ma pritahuju typu Kenny Gee.

dobra vila

veverka, tu poslednu vetu by som nepovedala. Alebo to potom aspon byt kriva a nekala zavist.
Priklad z vizaze teda: chcela by som mat husteee vlasy (no nemam ich velmi huste) a toto by chcelo asi kazde dievca, alebo si to casom uvedomi :D. No nie je to zavist, ze ked uvidim kocku s hustymi vlasmi, tak jej mam chut vyskriabat oci :D. Praveze si poviem: "wow, ta ma ale super vlasy".

A tiez by som chcela svetovy mier a to ani nemusim byt Miss specialny agent :PP.

Priklad dalsi: co by som chcela a mam: vlnite az kucerave vlasy na koncoch. Ked som bola mensia, nenavidala som to... Vraveli mi, ze je to krasne a ze si to budem cenit az budem vacsia. Je to tak... dodava mi to objem, navyse vyzeraju ako po uprave, ja milujem vlny a kucery :DD.

Vsetko je individualne a myslim, ze zdrava miera je ten stred. Ked nie si so sebou spokojny, si uz voci sebe prilis zaujaty, prilis sa venujes co sa ti nepaci a pod...ked si naopak so sebou uplne spokojny, ani to sa mi nepozdava, troska narcisticke, namyslene. Ale myslim, ze v dnesnej dobe, ked niekomu nieco velmi prekaza, da sa s tym nieco robit. Aj ked nemyslim to, ze ked ma niekto vacsi nos, nech si ho da zmensit. Ale ked sa mi lubia napriklad cierne vlasy, chytim sa a pojdem si ju do obchodu kupit.

mne sa-

pacia vela veci-pacia sa mi velke pekne oci mam ich aj ja...
paci sa mi pekna sumerna postava-mam ju.Pacia sa mi blond vlasy-tiez ich mam.Pacia sa mi aj tmave vlasy-ale nemusim ich mat.
A mnoho inych veci sa mi paci-ktore ja nemam- ale to este neznamena ze ich musim mat alebo chcem mat.
Takze ako ververka pise nie stale to plati.

ververka

mne sa pacia velke nosy na inych a sama ho nemam maly. vo vseobecnosti to tak neplati. len pre tych ktori ludom vacsinou zavidia.

AdamKrt

Mne sa paci, co sa mi paci. A raz to, raz ono, tak rozne. Nemam na to ziadnu sablonu.... :)

Prirovnal by som to k obrazu. Nenie su to len detaily, ani ich suhrn, ale celok, ako taky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Povedz čo sa ti páči, poviem čo ti chýba - Fórum - ZDRAVIE.sk