Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

POVEDZ čO SA TI PáčI POVIEM čI TI CHýBA.

Príspevok v téme: POVEDZ čO SA TI PáčI POVIEM čI TI CHýBA.
Theshadows

NAOZAJ TO PLATí?????

Predstav te sa v svojej mysli a vzpomente si čo je to čo je pre Vás na druhom strašne prítažlivé neodolatelné páči sa Vám a či je to to čo z Vás aj chýba.Lebo všimla som si že to platí.

Uvádzam príklad.Niekto má porcelánovu plet tak miluje Kreol.Niekto má špicatý nos páči samu zemiačik,má ho krátky chce dlhý,má riedke blond obočie chce čierne husté.Pre mna jen velmi prítažlivý muž s porcelánou pletou dlhou až konskou lebkou dlhým orlím nosom a hnedými alebo svetlomodrými očami, pričom lebka je výrazne dlhšia vzhladom k výžke tela,pričom nie je velmi vysoký tak do 175cm a to je presne moj opak.Pričom neznášam napuchnuté velké svaly nasilu opálené ale skory vedecké umelecké typy ma pritahuju typu Kenny Gee.

MATAHA

Konská hlava je určite dôležitá presne tak ako táto téma. Ľudkovia sa zobudte. Všetko je to individuálne a môj názor je že opak neexistuje. I keď moja priateľka je opak mňa..je krásna..hm som v pomykove hehe. ďalšia téma z vtipnejšieho súdka :-)

tpch

to su problemy...neviem, co si mam pocat s informaciou, ze sa ti paci chlap s konskou lebkou. Mam si to niekam zapisat?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

POVEDZ čO SA TI PáčI POVIEM čI TI CHýBA. - Fórum - ZDRAVIE.sk