Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozu rodicov informovat o studijnych vysledkoch studenta na VS??

M74

Aj my sme mali na študijnom riadne neochotné ježibaby, ale podľa zákonov schválnosti verím že by nemali problém zveriť takéto informácie neoprávneným osobám.

jankaaaaaaaa

neviem ci u nas by sa to stalo, lebo aj ked ja osobne potrebujem nieco vediet a idem osobne na studijne tak mi tetka niekedy nic nechce povedat ked nemam svoj index, alebo mi povie len velmi strohe info..

Suphotam12

Tak sa aj stalo...to hocikto moze takto zavolat predstavit sa hocijakym menom a pytat si osobne informacie.to kde sme.....samorejme, na Slovensku

Suphotam12

N z vlastnej skusenosti ti hovorim ze ano je to mozne.. A to dokonca telefonicky. Raz moj otec volal na studijne kvoli nejakej hluposti a "jednym vrzom" sa opytal na moje vysledky a ta "mila" pani mu to bezproblemov povedala..

jankaaaaaaaaa

uz mi aj dohorelo :D ale praveze mi to mame tak "schovane" na stranke, tak neviem ci si to rodicia najdu ked budu chciet.. a zas neviem ci tam nechcu zavolat za ucelom si vsetko o mne pozistovat a ked im tieto info nemozu dat tak si asi popytaju tie vseobecne.. no ale zas ako poznam nase "ochotne" tety na studijnom, neviem ci sa im to bude chciet rozpravat niekomu po telfone

lioness_01

tak všeobecné informácie takéhoto charakteru sú zvyčajne zverejnené na stránke univerzity, takže ak nie sú rodičia úplne mimo, tak si to samozrejme zistia...

čo si dačo pokašlala a teraz ti horí za zadkom ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozu rodicov informovat o studijnych vysledkoch studenta na VS?? - Fórum - ZDRAVIE.sk