Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

lost

Ono je to podla mna individualne, kto je za volantom horsi alebo lepsi..

Podla mna problem je asi v tom, ze MUZ svoju ZENU --- NEDOKAZE --- NAUCIT soferovat. A potom trepe bludy, ze on je borec..

presne tak-

zena je opatrnejsia a nerizkuje tolko ako muz...uz sa aj na tuto temu vrhli vyskumnici a potvrdili ze zena je ako vodic 100x opatrnejsia ako muz
tak neviem co tu niektory muzi riesia
a tak ako sa nepodari nejakej zene zaparkovat -tak sa muzovi nepodari zenska praca ktoru robi-stale to zalezi len na sikovnosti toho cloveka a nie ci je to muz alebo zena...
ja som zena a jazdila som traktorom/taky velky kolos/a bola som v tom dobra-jazdila som na takych trasach kde to bolo o hubu-ako sa hovori
a bola som samoukom-zvladla som cuvanie-kde za traktorom bola dvojkolka taka velka,aj dvojkolka mala/a to su dost tazke veci/a hlavne som nikdy nerizkovala,bola som opatrna a podobne veci ako uz pise t3

ta3

Bingham, vdaka za vysvetlenie, skoda, ze medzi nami je taky velky casovy posun, no dufam, ze sem este nazries, aj Ty si fakt myslis, ze zenam vodicak do ruky nepatri?, dufam, ze si to myslel iba zartom, je pravda, ze vo vseobecnosti ste technickejsie zdatnejsi (no hovorim vo vseobecnosti, lebo aj medzi Vami sa najdu technicki analfabeti), ale to predsa nevylucuje moznost, ze aj zena moze byt dobra vodicka, ja jazdim iba 3 roky, ale s pribudajucimi kilometrami sa zo mna stava ozaj dobra vodicka, mam dobre reflexy, neviem sa zlaknut, rada rychlo jazdim, ale nikdy neriskujem, nikdy nepredbieham v neprehladnej situacii, nikdy ma neirituje rozne spravanie inych za volantom, nikdy by som sa na napriklad ceste nepretekala z jesitnosti, ako to robi mnoho muzov, nikdy by som nesadla za volant, keby som cosi (nejake grady) vypila, myslim si, ze vo vseobecnosti (pravdaze cest vynimkam) zeny jazdia opatrnejsie a menej riskuju, lebo zivot si viac vazia, pretoze ho davaju, prosim Ta Bingham, nehovor mi viac, ze zena nemoze byt taka dobra vodicka ako muz, lebo to jednoducho nie je pravda

bibi123

suhlasim, clovek sa vo vytahu pred zrkadlom upravi, ale samozrejme, ak tam nie je nikto iny!!!:O))) a aj to len precuchat vlasy, nie sa ruzovat, ved to nie je ani realne stihnut(kym zena vylovi z kabelky ruz, lesk,..).. Tiez mi to pripada trapne.
No najhorsie je podla mna, ako sa ludia nedostojne spravaju v autach, ked cakaju v kolonach, na semaforoch-vela z nich si spara v nose a to je podla mna nechutne:O))) neviem, ludia by si mali robit "udrzbu", ked su medzi 4 nepriehladnymi stenami, nie na verejnosti...

sweater

mal by som sa zacat viac venovat knizkam :D ako to tak po sebe citam zistujem, ze moja slovna zasoba je velmi obmedzena :D

sweater

ake klamanie? daj sem odkaz na tu tvoju temu, ja uz si nespomeneim ako sa volala, ty isto budes vediet, sak si ju zalozil. a to mas pravdu ze nechapem o co ti ide, nielen v tejto teme ale vseobecne ked riesis v temach problemy so zenami, nechapem ze co vlastne ti vadi. a ja mam v pazi nejake ohovaranie, ja len nechapem co ta na zenach tak s*re, z tvojich prispevkov citim uplnu zatrpknutost k nim. snad si v skutocnosti nemyslis zee chlap je nieco viac ako zena :)

Slobodna

jajka detto :))
jooe ker: nak :)) veď my to robíme pre neho, utvrdzujeme ho v tom, že ženy sú najhoršia pliaga ľudstva a treba ju vykynožiť :)