Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

Slobodna

tak si niečo naštuduj a potom ti možno tvoje príspevky aj veriť budem :)
a mne je to jedno, pokojne si tu vypisuj bludy, ale je do očí bijúce ako sa snažíš zo seba robiť lepšiu než si.
Mimochodom si sa zaprisahala, že nebudeš už na mňa reagovať :)

Slobodna

a predstav si, že to nie sú moje subjektívne názory ale psychologické štúdie. A to mi je dávno jasné, že tebe sa nebude páčiť čokoľvek čo napíšem pretože si zaujatá.

Slobodna

to nie jajka, ale neverím, že keď ideš okolo zrkadla, že do neho aspoň jedným očkom nekukneš a možno nenápadne sa neuistíš, že je všetko ok. Ak nie, tak ti logicky nezáleží na tom ako vyzeráš.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stava sa to aj vam? - Fórum - ZDRAVIE.sk