Stava sa to aj vam?

Príspevok v téme: Stava sa to aj vam?
uhlie

Chcel by som sa spytat muzov aj zien na chovanie v jednej situacii. Idete vo vytahu s velkym zrkadlom. Zrazu nastupi nejaka zena a zacne sa upravovat. Cesat, ruzovat, prsa si popravovat, atd... Ako sa v takej situacii chovate? Mne sa to stalo uz niekolko krat a tak by som rad vedel, ako sa chovaju iny. Viem, ze na Slovensku sa zeny rady strapnuju a ze im nevadi, ked si o nich clovek pomysli, ze su napr. humusacky, ked sa musia stale upravovat a to este aj pred uplne neznamym clovekom. Zien by som sa chcel opytat, ci im to nepripada trochu trapne, ked sa pretrcaju pred zrkadlom v pritomnosti neznamych ludi. A este by som sa chcel spytat, ci by im nevadilo, keby som si v takej situacii usral, alebo zacal si popravovat vajcia, aby som trochu vyrovnal situaciu?

sabynka

No už sa teším na tie jeho inteligentné poznámky, ako ma tu zdrbe :-)))
Dneska je celý deň na nič, ešte aj na večer kvôli uhliu zo seba debila urobím :-)))

lillia

uhlie, ked ta to tak velmi uraza, tak si vsetko vyfot, daj si urobit fotky, potom ich postrihaj, uvi si z nich pierka a strc si ich za klobuk...

a keby si chcel vediet, tak oproti "slovenskym humusackam" su tie zapadne len slaby odvar. tie napr. v metre si robia takmer komplet make-up

jajka001_

ale keby fakt ma uhlie zrkadlo a zenska tam nastupi a zacne sa v nom upravovat, to je uz aka zverina :DDD
natočte to niekto! :)

sabynka

jajka
Aha :-))))))...kokos, mne to dneska nepáli :-)))
Tak potom nechápem, čo sa nad tým pozastavuje...to zrkadlo je tam pre všetkých....hoci, prsia by som si pred nikým "nenaprávala" :-)

jajka001_

sabynka - to u vas nemate výťahy so zrkadlami? :DDD
kks tato alternativa ma ani nenapadla - "Idete vo vytahu s velkym zrkadlom."
:DDDD

sabynka

UHLIE
Tak:
1. Podľa teba: narúžovať sa a citujem: "usrať si" sú porovnávateľné položky? Ak, áno, tak....ale, radšej nič :-)

2. To ako často si kupuješ zrkadlo a vyvážaš sa s ním vo výťahu, že sa ti to stalo už "niekoľkokrát"??.....Myslím, že sa strašne nudíš a vymýšľaš si tak primitívne a stupídne veci, že to už ani smiešne nie je...

kafe

som sa zasmiala :)
Ja som mala kolegu, ktorý.. jak to opísať.. vdýchol tak, akoby chcel odpľuť chriacheľ, ale nič nevypľul. Bleee, tiež riadny humus už len to počúvať. No a my sme to s kolegyňou trpeli.. asi to nebolo tak hrozné, aby som mala potrebu sa ozvať.
Uhlie, veď zapoť niečo - vám už ani plastika nepomôže - si to viem živo predstaviť :) Alebo sa realizuj tak, ako si spomínal vo svojom príspevku.. a rovnováha vo vesmíre bude vďaka Bohu zachovaná :)