Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozbrazdene mandle - Diery v mandliach

Príspevok v téme: Rozbrazdene mandle - Diery v mandliach
Majlosvk

Zdravim... casto mam problem s tym ze sa mi vytvoria na mandliach diery ... ked som bol chori alebo tak, tak som vybral antibiotika a bolo vsetko ok .. no teraz ma zase zacala boliet jedna (lava) mandla.. niesom chory nieje mi nic... lenze ked sa na nu pozriem v zrkadle tak su v nej diery :/

Chcem sa spytat ze ci to znamena ze ich treba vyberat ? alebo co ... je to normalne ? vylieci sa to ? ... vyberat mandle nechcem :/ ... striekam si na to JOX...

vdaka.

žužla

tiež som také mala, dala som ich vybrať-nebolo to nič strašné, a teraz mám pokoj, prestali bolieť klby, nemám angíny... ale zas nevýhoda je tá, že ked nachladnem, hned mi ide všetko na priedušky.

artina

nemyslim si, ze zjazvene / dierkovane / mandle su dovodom na vybratie...treba ich len pravidelne cistit...vytlacat obsah, ktory sa tam dostane z jedla...

Dada.

Aj ja mam mandle dierkovane a vraj zjazvene a cele červene už 10 rokov. Je to dôvod na vybratie? ja mam taku blbu ORL že jej je všetko jedno.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozbrazdene mandle - Diery v mandliach - Fórum - ZDRAVIE.sk