Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co jedavate na vecer ako olovrant a veceru?

Sisi135

áno aj som cvičila a žiadna koža mi neobvýsa mám pevnú postavu a som na to na seba pyšná. Okrem toho zmizli (alebo sa výrazne zlepšili) niektoré zdravotné problémy ktoré som mala, najmä akné ktoré som mala hrozné - hlavne na dekolte, ramenách a stehnách. Teraz sa vyhodím kde tu a to hlavne pred mojimi dňami

katuša

sisi aj ja sa teda sklánam :) ja som doteraz celkovo malo ovocia aj zeleniny jedla, teda žiadne vitamíny, aj pleť mám takú mdlú tak dúfam, že sa všetko časom zlepší. Predsalen, doteraz som naozaj jedla nezdravo, jedávala som v noci, hromady sladkostí, vyprážané, samé biele pečivo, limonády, takže si myslím ak aj by som zostala pri tom istom pohybe ako doteraz, ak takto vymením stravu, snád by to malo mať nejaký účinok.

nikuska3

sisi to akoze 43 kg si dala dole za 8,5 mesiaca tak som pochopila dobre

ako nic v zlom to je ako super skvele ale aj si cvicila lebo si neviem predstavit kde ti zmyzla ta koza vies co myslim lebo to je strasne vela ale klobuk dole aspon si dokaz toho ze to ide aj bez diet a najma bez vseliakych trapnych tabletiek.
Uzastne naozaj

katuša

ahojte chcem sa opýtať, kolko sa vám takýmto za aký čas cca podarilo zhodiť? ja som dosť štíhla, no chcela by som zhodiť pár cm z brucha a bokov, a to viem, že čisto cvičením asi nedosiahnem. doteraz som jedla uplne všetko bez obmedzení- vela x denne a velké porcie, takže nechcem držať nejak drastické diety, chcem sa začať zdravo stravovať celkovo, vela zeleniny a ovocia, menej pečiva, tak ako hovoríte - začať žiť zdravým životným štýlom. čo hovoríte napr. na zeleninové polievky, cestoviny - su vhodne večer? neviete mi poradiť nejakú stránku, kde su potraviny alebo nejake jedla takto rozpísané? vopred ďakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co jedavate na vecer ako olovrant a veceru? - Fórum - ZDRAVIE.sk