Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

3nttt

prepac ale mne to vtipne docela je.viem ze za to nemozes ale spravit si 5trilionov tehotenskych testov s ktorych ti kazdy jeden vysiel negativne+normalne mas kramy+ste pouzili antiku a kondom a neviem co vsetko.ved sa ukludni. nadych-vydych-nadych-vydych...
ja som pouzivala len antiku, s toho som 5x mesacne zabudla a nic sa nestalo.
a kedze ti to pacol iba na brucho tak to by si musela byt teda fakt plodna jak jablon aby si s toho otehotnela.aj ked ti to stieklo do onej...

lioness_01

silvialove - stačí ti odpoveď? ? ? ? nestačí !

odpoveď si dostala ! choď k psychiatrovi !!!!

spermie nemajú nožičky, ani nevedia plávať !!!!!

daj už konečne s týmto tuná pokoj !!!!

nájdi si psychiatra ! !!! !

mataBB

ty co sa stale pytas? ved ti uz na tuto otazku odpovedali 1000krat...ved si to precitaj a nepytaj sa ako verlik..uz si fakt trapna

silvialove

janka : ja viem zblaznim sa,ale ja som mala len jednu menstruaciu od tej situacie.Pockam na druhu,a potom sa upokojim.

jaankaaaaaaa

uz si tu dostala 1012005 odpovedi ze to nieje mozne a tie dve menstruacie a testy ti plne stacia nato aby si vedela ze niesi tehotna.
chod uz konecne na psychiatriu, lebo sa za par dni fakt zblaznis

silvialove

Je tazke pochopit ma.Ja si vymyslam,ze tie spermie ak stiekli so sprchovym gelom a vodou,a dostali sa k otvoru vaginy,tak nejako sa same dostali az do maternice.Je to mozne?Nepiste mi,ze som sibnuta.Asi som,ale chcem vediet odpoved.Stacia mi 2 normalne menstruacie za sebou a ak si urobim 6 testov a vsetky budu negativne?Dakujem

Scotch

hak + kondomy?? podla mna stale slaba ochrana.. pridaj este nieco..

pocuvaj, zachvilu sa budes bat, ze si tehotna uz len z pohladu na frajerovho ,,oneho".. daj sa prosim ta liecit, lebo tebe uz asi preskakuje.. a nerobim si srandu, vyhladaj psychologa (alebo aspon ucebnicu biologie) alebo sa rozid s frajerom - nebudes sexovat, nebudes sa bat, ze si tehotna (mozno). alebo mu povedz, ze najblizsi sex budete mat az po svadbe.

mataBB

ked to nie je sranda tak to liec u psychiatra a a mas to..ked tu budes stale vypisovat ako sa bojis a ze ci nie si tehotna, tak ti to vobec nepomoze