Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

mataBB

silvia prosim ta, nepytaj sa stale to iste ako verklik..ani jeden clovek tu ani na sekundu nepochyboval, ze by si mohla byt tehotna..tak sa uz zacni spravat ako 25 rocna a nie ako 13 rocna...

to sa tu chces este mesiac pytat, ci si tehotna, ked tehotna nie si?

sa uz uvedom, uz mi to fakt pride ze chces byt len zaujimava

jankaaaaaaaaa

aj keby si si ich za den spravila 100, tak si ista nebudes, pretoze ani doteraz si si niesi ista aj ked uz to mas na 100% potvrdene ze niesi tehotna

silvialove

Som z okolia KE a dnes mi uz aj mamka povedala,ze som sibnuta ked si myslim take veci.Ale ja neviem co mam robit,najradsej by som si robila testy kazdy den,aby som mala istotu,ze tehotna nie som.

jankaaaaaaaaa

silvia: to su take zeny ako ty, ze si nahovaraju ze niesu tehotne a nahovoria si aj menzes s primesov krvi a neviem co vsetko. ty si namyslas opak ze si tehotna aj ked niesi.. to nieje realne aby zena mala menzes pocas tehotenstva.. a navyse 5mesiacov. to neije proste realne. kasli na take bludy, zbytocne sa trapis. keby si bola z KE alebo okolia viem ti odporucit prijemnu sympaticku a milu psychiatricku. nemam s nou skusenosti ako pacientka, no poznam ju ako osobu a su na nu dobre ohlasy od pacientov.

mataBB

no ta keby chce byt tehotna a doktorka jej to potvrdi, tak ani to jej neuveri...este do 9. mesiaca by si robila tehotenske testy aj napriek velkemu bruchu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mozem byt tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk