Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

silvialove

Ten strach zmizne,lebo sa nebudem bat,ze som tehotna.A neviem ci potom dokazem mat normalny styk s priatelom.
Mam doverovat menstruacii a testom?

lioness_01

silvialove - už teraz je na 100000000000000000000000000000000000000000000000000000% jasné že nie si tehotná

nepotrebuješ k tomu už žiadne dôkazy...

stačí psychiater

jankaaaaaaaaa

vaginalny uzv ti netreba ked ti vyslo neviem kolko testov negativne, ked si dostala menzes, ked uzivas hak, si neplodna aj bez hak. proste ty nemozes byt tehotna, bez toho aby ta nejako umelo oplodnili, alebo liecili v specialnom centre pre neplodnost. aj keby si sa o tehotenstvo pokusala tak by si neotehotnela bez pomoci lekarov

silvialove

jankaaaaaaaaaaaaa : Takze ak dostanem aj druhu menstruaciu,normalne a budem mat tehotensky test 50 dni od tejto situacie negativny,na 1000000% nie som tehotna?

lioness_01

psychatrička - nie psychologička...

tebe pomôže jedine psychiatrička ! ! !

nepotrebuješ žiadny ultrazvuk !

nie si tehotná, lebo máš neplodné cykly, užívaš antikoncepciu, prišiel ti menzes a máš 4 negatívne testy, navyše si nemala sex, neprebehla žiadna ejakulácia do pošvy, takže nie si tehotná

potrebuješ psychiatra - nie ultrazvuk !

nechápeš, že jedine tak sa tohto pocitu zbavíš?

to , že ti urobia ultrazvuk ti nepomôže... ten pocit nezmizne

to si len myslíš že zmizne

jankaaaaaaaaa

sama pises ze bez hak nemavas menzes ani plodne dni. uzivas hak. moja zlata uvedom, si ze ak zena nema ovulaciu , nijak raz byt tehotna nemoze! takze keby si ani hak nebrala a mala by si normalny sex a priatel by sa spravil do posvy, tak by si neotehotnela, lebo si neplodna. bohuzial.. a hak posobi na zenu tak ze zablokuje ovulaciu, takze zena je pocas uzivania neplodna. ty si neplodna na druhu, cize nijak raz otehotniet nemas sancu. ale ta nepolodnost sa da isto liecit ked raz budes chciet mat babo

lioness_01

silvialove - posledný krát ti píšem, že najlepšie ťa v tom uistí psychiatrička - nie gynekologička !