Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

lioness_01

silvialove, už teraz je to na 100%... predsa ti prišiel menzes, tak ako mal... máš negatívne tehotenské testy... to už je na 100%... ku gynekologičke netreba ísť...

treba ísť k psychiatričke, tá ti najlepšie pomôže v tom aby si si bola istá že je to na 100%

silvialove

Ku psychologicke pojdem,ale ako si mam byt baby na 100% ista,ze nie som tehotna?Mam doma este 4 tehotenske testy,ak si ich urobim 50 den a 55 den tej situacie a budu negativne,tak uz je to 100%?K svojej gynekologicke rozmyslam ist 9 tyzdnov od tejto situacie na vaginalny UZV.

lioness_01

mata, ok, budem sa zamýšľať... :))) taká istá ako ty? :D no zbohom rodina ! :D

tebe to nevadí ? že si taká ako ja?

lioness_01

súhlas so Sue... ale tak, každý máme iné životné skúsenosti, žijeme v iných vzťahoch, je úplne prirodzené, že sebecký a egostický ľudia vyhľadávajú aj sebeckých a egoistických partnerov k sebe, takže je úplne v poriadku, ak si niekto myslí a verí tomu, že "milujúci" partner je schopný partnerku opustiť kvôli psychickému ochoreniu

mataBB

asi tak, ze sa zamyslaj nad svojim konanim a nie nad mojim...a radsej sa zdrz komentarov na moju osobu, pretoze ty si presne taka ista

Sue..

tak ja si myslim,ze problem ktory ma sa tyka aj jej priatela a ak ju ma rad a zalezi mu na nej tak je prave on ta opora ktora jej pomoze...ak sa na nu koli tomuto vykasle tak to ozaj pekne dakujem za takeho chlapa...

mataBB

ked nechces, tak im nenadavaj, ja ti to nekazem..preco si myslis ze by som mala pocuvat rady niekoho cudzieho z fora?