Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

jankaaaaaaaaa

no sak hej, ale to ze jej budes nadavat jej isto nepomoze, ludom sa nadavat nema :D a este ked ich ani nepozname.

mataBB

lioness ty sa radsej neozyvaj..pretoze v poslednej dobe sa tu ludia stavaju prave proti tebe, tak radsej drz zobak..

mataBB

jankaaaaa ked ma psychicky problem, ma ist k doktorovi a nie su zakladat xy tem, ci nie je tehotna, pritom kazdy jej povedal, ze nie je...

mataBB

ty si aka truba...nie kazdy to vie, len to tu pleties a inak nick aluska tu pouziva este niekto iny..nemyslim v tejto diskusii.ked si taka mudra, tak si si to uz mohla davno vsimnut

jankaaaaaaaaa

mata tiez si myslim ze uz prehanas.. to ze jej budes nadavat jej urcite nepomoze a psychicky chory clovek vo svojich problemoch nema byt sam, musi mat podporu. a keby sa s nou priatel rozisiel, tak by to bol dokaz "lasky"

lioness_01

nemôžme byť všetci takí normálni ako si ty, milá aluska

neurážaj psychicky chorých - raz tak sama môžeš skončiť... obsedantné myšlienky sú sviňa a nikdy nevieš kedy ťa prepadnú