Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
silvialove

Nemilovali sme sa s priatelom,len ejakuloval na moje prsia,brucho.Ejakulat mi ked som isla do sprchy stiekol az na vaginu.Mozem byt tehotna?Dostala som normalne menstruaciu,bez meskania a urobila som si 20 den,25 den,30 den,35 den a 40 den od tejto situacie tehotenske testy.Vsetky boli negativne.Na 100% nie som tehotna alebo mam ist ku gynekologicke aby mi urobila UZV?

mataBB

sue ta ked to povie priatelovi, tak sa s nou do tyzdna rozide..ved kto by uz chcel nieco taketo zazivat po kazdom sexe?? si predstav ze by mali sex kazdy den...no amen...to si radsej najde inu, normalnu osobu..

jankaaaaaaaaa

sak chod ku gynekologicke, povedz jej ze mas podozrenie ze si tehotna, nech ti spravy krvny test. a ten uz bude uplne najviac spolahlivy. ani UZV nieje tak spolahlive ako krvy test.
ale predtym uz chod ku psychlogogovi. lebo si psychicky chora

Sue..

tebe nepomoze aj ked ti 1000 gynekologov povie,ze si neni tehotna...tvoj problem je niekde inde a to si musis uvedomit a zacat to riesit...povedz priatelovi co mas za problem a nech ta pekne krasne zobere k psychologovi lebo evidentne mas psychicky problem a ver mi,ze nikto sa ti tu nesmeje

mataBB

TY NECHAPES ZE NIE SI TEHOTNA? TY SI JEBN..., TO JE VSETKO...UZ TO POCHOP A NESPRAVAJ SA AKO MALE DECKO A ZACNI ROZMYSLAT HLAVOU...CI TY JU MAS LEN NA PARADU?

lioness_01

silvialove, už som ti raz napísala, aby si išla k psychiatrovi...

máš negatívne testy, menzes bol v poriadku, aké chceš ešte dôkazy?

silvialove

Vy sa smejete ale ja rozmyslam,ze si nieco urobim.Lebo za ziadnu cenu nechcem byt tehotna.A gynekologicka skor ako 7 tyzdnov od styku nic neuvidi.

mataBB

paneboze ked si tak posadnuta, tak chod ku gynekologicke a ona ti povie..radsej jej nehovor tento pribeh, lebo ta vysmeje uz vo dverach

silvialove

Asi Vam pripadam ako sibnuta,ale co mam robit?Proste sa bojim,ze pridem neskoro na to,ze som tehotna a nebudem moct ist na interupciu.