Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krásna blond

daska1234

Ja som si tiez vcera dala zosvetlovac syoss a naozaj neodporucam. Vlasy mam zlte to by som este vedela zvladnut ale horsie je to ze mi to spalilo kozu na hlave a uz pri nanasani ma to strasne stipalo a potom ked som si to zmyla ma cely den palila hlava. Poucila som sa uz viem ze jedina a najlepsia volba je IST KU KADERNICKE!!!! baby par usetrenych eur za to nestoji. Skoda ze som to nevedela skor.

romča5215410

ja používam syoss 12-0 intensive lightener už rok a ešte sa mi nestalo aby mi zle chytil a to som pred nim ,ala na hlave fakt všeličo :D od červenej cez hnedu až po ružovú a teraz mám krásnu chladnú blond a zdravé vlasy a farbím sa každý 2 mesiaxc :)

jankaaaaaaaaa

teda.. zosvetlit trocha moze, ale nieje urcena na zosvetlovanie a odfarbovanie vlasov. skor na zafarbenie odfarbenych vlasov na peknu blond

jankaaaaaaaaa

a len tak btw. palette aj syoss vyraba ten isty vyrobca - schwarzkopf. a syoss ma takisto zosvetlovac az o 7-8 odnienov ale aj na zosvetlenie o 2-4 odtiene

jankaaaaaaaaa

to ze ty nevies ako sa pouzivaju zosvetlovace, syoss nemoze. syoss je ZOSVETLOVAC a nie farba. takze to ze ti to chytilo na nepeknu blond je preto ze to sluzi len na zosvetlenie a na zafarbenie na peknu blond su blond FARBY.

catpink

ak nechcete byt ako kuriatko nikdy si nedavajte syoss pritom to tak reklamuju ze az zakazala by som im to predavat.. ja som tiez nato prisla ze syoss zosvetlovace su---ani sa nevyjadrujem tiez som zlta apritom som mala bledo hnedu to malo chytit na peknu blond a nic ale odporucaju palette zosvetlovat az o 7odtienov ten si asi dam alebo pojdem kadernicke milury rok som pouzila pallete zosvetlovat az o 8oditenov ten bol super biele som mala a uz neni vo vyrobe nechapem preco neviete niekto:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krásna blond - Fórum - ZDRAVIE.sk