Dobry epilátor??(bezbolestný?)

Príspevok v téme: Dobry epilátor??(bezbolestný?)
Janka222

www.lady.sk

našla som na nete tento Článok,keďže teraz rozmýšlam,či si dať do kozmetiky vytrhať chlpy voskom,zaujalo ma toto.Má s tým niekto skúsenosť? prípadne,čo si o tom myslite? vydrží to dlho? a naozaj to vytrhne chlpok aj s koreňom,ako normálny epilátor?? a neviete niekto, koľko stojí? ďakujem za info

frolly

ahojte baby chcela by som sa vás opýtať že koľko stojí keď pôjdem ku kozmetičke si dať vytrhať chĺpky?

klaudika92

prosim vas a aky je dobry epilator na hrube chlpky? lebo ja mam velky problem s rychlym zarastanim chlpkov v podpazusi a nohy mi tiez rychlo zarastu, okrem toho sa nikdy neviem dokonale zbavit bodiek !!
ja viem, ze to moze zniet ako reklama, ale poradte nejaky prosim. nech to aj boli ako hovado, ale nech to tie hnusne hrube chlpy vytrhne. dakujeeeeeeeeem

alusss

no čo ja viem, také normálne sú... ale dosť ma to bolelo a to som mala ešte aj také utierky čo mi to mali kus schladiť. ale skúsim ešte niekedy, ozaj to vydrží aj niekoľko týždňov? bojím sa toho zarastania, bo to mi zvykne aj ked sa len holím...čo ešte ked ich budem trhať

Janka222

Aluss a ked ta to tak bolelo epilatorom.ake hrube mas chlpky? vlmi? lebo ja som mala velmi...potom som sla na vosk dvakrat a kusok mi zjemneli a teraz epilatorujem a neni to tak hrozne.da sa to vydrzat

alusss

frolly, ja mám taký že sa to dá meniť, aj vytrháva aj holí... ale ten nástavec na holenie, moc mi to neholí, to asi skôr žiletku potom. epilator som skúšala na jednej nohe, na druhú som sa už neodhodlala, odvtedy mi to stojí v skrini, dúfam že raz sa pochlapím :D a skúsim to znovu...aby to neboli len zbytočne vyhodené peniaze :)

Janka222

nie.bezbolestne strojceky su len obycajne ziletky.to ti nevytiahne cely chlp a potom ti to vydrzi kratko.skus epilator.ja som sa pred 3 dnami odvazila a neni to take hrozne.len take neprijemne stipkanie

frolly

ahojte baby chcela by som sa vas opytat ci vsetky damske holiace strojceky su ako epilatory lebo chcela by som si kupit holiaci strojcek na nohy ale nechcem aby to bol epilator lebo sa toho bojim tej bolesti...

lochness

zarastene chlpky aj mne lezu na nervy - kvoli tomu som prestala nedavno pouzivat strojcek - ze to neoholilo nohy dohladka, to sa este dalo vydrzat, a aj ked mi stacilo holit nohy raz za par tyzdnov, chlpky mi zarastali aj napriek peelingom a takej trochu draplavej masaznej hubke ktoru som vzdy pri sprchovani pouzivala... asi tie chlpky nejako zoslabli a ostali pod kozou alebo ja neviem co :)) teraz si holim nohy depilacnym kremom, sice to musim opakovat kazdy tyzden, ale aspon mam den-dva hladke nohy a netvoria sa mi cervene bodky a zarastene chlpky