Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaratstvo medzi muzom a zenou, neexistuje?

Príspevok v téme: Kamaratstvo medzi muzom a zenou, neexistuje?
majami

ahojte :)
chcela by som sa opýtať čo si myslite o tomto: 5 ROKOV SOM MALA SUPER KAMRATA , VYRASTALIS ME OD DETSTVA, NO TYCH 5 ROKOV SME SI BOLI BLIZKI, NO NECHODILI SME SPOLU, ZACALI SME SA SPOZNAVAT, BOL AJ SEX, ALE IBA ORALNY, A NIE CASTO, KAZDY DEN SME SI VOLALI, HOVORILI SI VSETKO.... NO PRED 4 MESIACMI BOL V JEDEN VECER SO MNOU A POTOM ODISIEL ZA KAMOSOM, A BOL S INOU HOLKOU, NIE SME V KONTAKTE, NEROZPRAVAME , DOZVEDELA SOM SA, ZE NAJHORSIE PRE NEHO BOLO ZE SA MU NEPACIM.... KLAMAL MI CELY CAS.... JA SOM MU POVEDALA, SVOJE A DOST KRUTO, CO SI O NOM MYSLIM..... CO SI O TOM MYSLITE??? DAKUJEM

Quix

Si robis srandu?tak nechodili ste spolu ale oral si robite? :-D toto nechapem :-D.bud sme spolu so vsetkym co k tomu patri alebo serem na to.

smiechyyy

....pridu prve krcove zily.....neskutocne sa smejem... :-) fakt mi to prislo vtipne...:-)

Ale inak suphlasim s Nivelet -ou. Zbytocne sa budes trapit/rozculovat/smutit/a ja neviem so vsetko este kad budes nad tym rozmyslat. Treba ist dalej lebo potom si povies ze si zbytocne tym /smutenim/rozculovanim/..... zabila vela svojho casu ktzory si mohla uplneinak vyuzit

lioness_01

okopírovaný príspevok - táto téma tu už bola

inak, áno, kamarátstvo existuje - je však na tých dvoch, kam ho posunú... či neposunú

Niveleta

zisli ste sa , rozisli, kazdy z vas umrie raz, pred tym budete chodit do prace, platit dane, spoznavat novych ludi, riesit ine hovadiny, pridu prve krcove zily, deti, rozvod, dochodok atd atd.
a ked si po case nahodou precitate tento prispevok tak si poviete ze ste radsej mohli miesto toho pozametat chodnik.
prestan nad tym uvazovat, proste to bol divny vztah, klamal a hotovo. to je cela veda. dat bodku za to a ist zas dalej v ustrety starobe.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.